reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ach tak bardzo boje się pochwalić ;)wyszly owocnie jestem w 8tc ,tylko ten paniczny strach paralizuje ...jak dotąd wszystko jest w porządku ,dziś byłam na wizycie ,zresztą biegam co tydzień :Di mam kartę ciąży ,dołożyła mi w tej ciąży heparynę , duphaston 3x1 ,acard ,folian i prenatal uno ,modlę się żeby tym razem się udało :)pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie :)
W takim razie po cichutku gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli i fasolki rosła zdrowo.[emoji110]
 
Witam,
Z chęcią dołączę do Was. Mam 38 lat jak urodze bede miec 39 i pół:)i obecnie jestem w 3 ciąży. Termin wychodzi mi na 20czerwca. Mam już 3 córcie - 18 letnie pannice i 8 letnią. Tą ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem. Najwyraźniej tak miało być.
Super czyli podobnie rodzimy ... o ile u mnie wszystko sie uspokoi
 
Ja chyba do innego lekarza pójdę ... poszłam na NFZ ponoć bardzo dobry lekarz wiecie te badania i ich koszt ale chyba wrócę do mojego prywatnie ... kurde od wczoraj plamie fakt na brązowo i on mówił jak mnie badał na fotelu ze coś leci , na usg było Ok niby ciąża żywa jak określił i co dalej luteinę dopochwowe a ja myśle ze duphaston jest lepszy cały czas brałam duphadton az on kazał brać a luteinę bo nic nie leciało znaczy na początku miałam to samo , jakis 5-6 tc potem luz i teraz znowu i to pobolewanie ja tego dziewczyny nie udźwignie tego leku,najbardziej jajniki chyba mnie bolą... co mam robic oszczędzam sie jak mogę... dlaczego nie moge sie na 100% cieszyć nigdy zreszta tak długo nic nie wylatywało. :(
 
Ja chyba do innego lekarza pójdę ... poszłam na NFZ ponoć bardzo dobry lekarz wiecie te badania i ich koszt ale chyba wrócę do mojego prywatnie ... kurde od wczoraj plamie fakt na brązowo i on mówił jak mnie badał na fotelu ze coś leci , na usg było Ok niby ciąża żywa jak określił i co dalej luteinę dopochwowe a ja myśle ze duphaston jest lepszy cały czas brałam duphadton az on kazał brać a luteinę bo nic nie leciało znaczy na początku miałam to samo , jakis 5-6 tc potem luz i teraz znowu i to pobolewanie ja tego dziewczyny nie udźwignie tego leku,najbardziej jajniki chyba mnie bolą... co mam robic oszczędzam sie jak mogę... dlaczego nie moge sie na 100% cieszyć nigdy zreszta tak długo nic nie wylatywało. :(
Cześć. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Ja też zaczelam plamic od piatku. Oszczedzam się a w poniedzialek mam wizytę to zobaczę co jest
 
Ach tak bardzo boje się pochwalić ;)wyszly owocnie jestem w 8tc ,tylko ten paniczny strach paralizuje ...jak dotąd wszystko jest w porządku ,dziś byłam na wizycie ,zresztą biegam co tydzień :Di mam kartę ciąży ,dołożyła mi w tej ciąży heparynę , duphaston 3x1 ,acard ,folian i prenatal uno ,modlę się żeby tym razem się udało :)pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Kasiulek mocno ściskam kciuki za Was. Tym razem uda sie bardzo w to wierze :D
 
reklama
Do góry