reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jeszcze od rana dręczą mnie myśli czy wszystko będzie dobrze czy robaczek jest zdrowy czy to wszystko dobrze sie skończy ? Co jakis czas plamie na brązowo .. nabierałam sie przez te tyg sporo po lekarzach i lekarz mówił ze jest to czasem normalne , No ale kiedy ma sie głupi sen a rano znowu coś brązowego to znowu te uczucie strachu Jutro mam wizytę bo jakoś dziwnie dają mi skierowania na badania chodzie po 3 dni i każdego dnia dostaje jakieś nowe nie wiem dlaczego za jednym razem mi lekarz nie wypisze ?ale może sprawdzi co sie dzieje i mnie uspokoi za miesiąc mam badania prenatalne z krwi chyba kurczę to jest chyba dla mnie jedyny minus ciąży w tym wieku ze ma sie ciagle strach w oczach .
Strach i lęki zwłaszcza poprzedzone tymi głupimi snami to niestety norma każda z nas to przechodziła. Martwimy się o dziecko kiedy jest jeszcze w brzuszku,a później kiedy jest juz z nami. Będziemy się o nie martwić nawet jak będą dorosłymi ludźmi. Niestety my matki tak już mamy.[emoji4]
Jeżeli chcesz być spokojniejsza to około 10 tc możesz wykonac Nifty czy Harmony. Mnie wynik tego badania uspokoił.
 
reklama
Nic totalnie ... ja nawet chyba smaku nie czuje wczoraj skusilam sie już do zjedzenia kolacji i nie było to łatwe bo odruchy wymiotne były straszne

Moze chociaż jakieś sucharki albo krążki ryżowe, kukurydziane... kiedy są mdłości to lepiej bez ostrych i wyraźnych smaków bo one je nasilają ale cos próbuj jeść bo rzeczywiście zasłabniesz. Mnie tez mulilo na początku niemiłosiernie ale to od hormonów, potem sie to stopniowo uspokaja. Fasolce nie zaszkodzi, ona malutka jeszcze i to co potrzebuje sobie zawsze weźmie ;-)
Ja np duzo zachcianek nie mam ale ostatnio opętały mnie hot dogi których nigdy nie cierpiałam (!)- taka ciekawostka :-))
 
Strach i lęki zwłaszcza poprzedzone tymi głupimi snami to niestety norma każda z nas to przechodziła. Martwimy się o dziecko kiedy jest jeszcze w brzuszku,a później kiedy jest juz z nami. Będziemy się o nie martwić nawet jak będą dorosłymi ludźmi. Niestety my matki tak już mamy.[emoji4]
Jeżeli chcesz być spokojniejsza to około 10 tc możesz wykonac Nifty czy Harmony. Mnie wynik tego badania uspokoił.
A co to są za badania ?
 
Poczekam do jutra nie bede panikować , może to przez stres? Już tak kilka razy miałam pobolewa mnie trochę w podbrzuszu takie kłucie bardziej ale może normalne niby pobolewa jak macica sie rozciąga, postaram sie uspokoić jutro o 10 mam wizytę nie leci tak mocno zeby było coś zle . Dziś nie mam takich mndlosci ciekawe czy to normalne? Przepraszam ze marudzę ale nikt mnie raczej nie zrozumie terazKiedys w 11tc poroniłam i tak do tego czasu mam takie filmy
 
Poczekam do jutra nie bede panikować , może to przez stres? Już tak kilka razy miałam pobolewa mnie trochę w podbrzuszu takie kłucie bardziej ale może normalne niby pobolewa jak macica sie rozciąga, postaram sie uspokoić jutro o 10 mam wizytę nie leci tak mocno zeby było coś zle . Dziś nie mam takich mndlosci ciekawe czy to normalne? Przepraszam ze marudzę ale nikt mnie raczej nie zrozumie terazKiedys w 11tc poroniłam i tak do tego czasu mam takie filmy
Marudź ile wlezie[emoji4]rozumiemy Twoje troski i obawy, bo część z nas też podobne targały. To normalne. Później już będzie z górki.
 
Dzisiaj cały dzień rycze ... Dziekuje wam za słowa wsparcia jest mi to bardzo potrzebne...
To hormony te wstreciuchy nami rządzą choć niestety sa potrzene. Nic Ci nie pozostaje tylko wziąść to na klatę popłakac do poduchy, a później wyluzować i poszukać na bb jest taki wątek porod na wesoło czy coś takiego. Dziewczyny opisują smieszne sytuacje z porodowki. Pamiętam jak to czytałam i ze śmiechu huczalam sama do siebie.[emoji38]


Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
To hormony te wstreciuchy nami rządzą choć niestety sa potrzene. Nic Ci nie pozostaje tylko wziąść to na klatę popłakac do poduchy, a później wyluzować i poszukać na bb jest taki wątek porod na wesoło czy coś takiego. Dziewczyny opisują smieszne sytuacje z porodowki. Pamiętam jak to czytałam i ze śmiechu huczalam sama do siebie.[emoji38]


Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Dobrze tak zrobię bardzo bardzo dziękuje .
 
Do góry