reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nie dziękuj. Ciesze się, że mogłam pomoc...i trzymam kciuki[emoji110]

A co wogole u was kochana? Ja mozna powiedziec raz gora raz dol [emoji12][emoji12]ostatnio cis wiecej czasu ....
Franus risnie cycus I czas leci
IMG_6762.JPG

Pokaz twojego [emoji7]

Mi sie wydaje ze pisalas dopieto na cc idziesz [emoji33][emoji33][emoji1]
 

Załączniki

  • IMG_6762.JPG
    IMG_6762.JPG
    378,9 KB · Wyświetleń: 955
reklama
Hej dziewczyny. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się że za tydzień już będę miała cesarke. Zaczyna to do mnie dochodzić. Bardzo się stresuje bo wiem co mnie czeka. Miałam juz cesarke niecałe 2 lata temu i było mi bardzo ciężko dojść do siebie. Oby tym razem było lepiej. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam :)
Pociesze Cię troszkę. Miałam 3 cesarki i po każdej kolejnej dochodziłam szybciej i lepiej. Trzymam kciuki!!!
 
Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było i dostałam zawrot glowy;) nie ma szans odpisywać wszystkim z osobna. Witam nowe dziewczyny w ciazy i te starając się o dziecko. Reszte również pozdrawiam bardzo serdecznie. Ja jestem pochłonięta opieka nad Laura i pozostała 2 urwisów. Laura za chwile skończy 3 miesiące. Jak ten czas leci...dziś byliśmy na pierwszej szczepionce. Kolki juz chyba ustąpiły, jest coraz bardziej kontaktowa i bardziej mogę ją zrozumieć. Co do naszego forum - również przyłączam się z waszą dobra opinia -"bardzo pomocne rady i dużo wsparcia. Ja tez jak większość z was najbardziej balam się o zdrowie dziecka. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam !
 
A wiec dziś byłam znowu u ginekologa ( nachodze sie teraz jak nigdy) potwierdzony 7 tc wzzystko dobrze Usłyszałam serduszko i sie wzruszyłam matko te hormony mnie wykoncza teraz mam dwa etapy złość i płacz po prostu Extra Oby rodzinka wyrobiła ze mna bo ja sama to słabo siebie widzę Heh mam kartę ciąży schudłam 1kg ale co sie dziwić jak ja jeść nie moge wszysyko mnie obrzydza i doprowadza do mndłosci , a mam pytanie jakie jadlyscie lub jecie witaminy czy ten prenatal jest dobry ??
 
reklama
A co wogole u was kochana? Ja mozna powiedziec raz gora raz dol [emoji12][emoji12]ostatnio cis wiecej czasu ....
Franus risnie cycus I czas leci Zobacz załącznik 910712
Pokaz twojego [emoji7]

Mi sie wydaje ze pisalas dopieto na cc idziesz [emoji33][emoji33][emoji1]
Fakt, czas leci szybko. Człowiek nie dawno co rodził, a tu jeszcze troche dziecię zaraz rok będzie miało. Antek juz w zasadzie ma 9 miesięcy. Wszystko u nas ok. Ale widzę, że Ty ostro się rozkrecasz[emoji38]już myśląc o trzecim. Pozdrawiamy Was serdecznie.
 
Do góry