reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A tu na zachete fotka mojego Leosia. Pierwsze dziecko, wyczekane :) ma juz 7 tygodni
20181021_124928.jpg
 

Załączniki

  • 20181021_124928.jpg
    20181021_124928.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 982
reklama
Trzymaj sie dzielnie. Slyszalam glosy, ze po drugiej cesarce latwiej dojsc do siebie.
Mam pytanie: dosc szybko zaszlas w nastepna ciaze po cc (mowi sie o min.1,5 rocznej przerwie), czy mialas jakies problemy z tego powodu, cos lekarze mowili?
Nie ukrywam że ta ciąża nie była planowana. Między dziewczynkami będzie 23 mięs. Różnicy. Na początku byłam przerażona bo tak naprawdę nie doszłam jeszcze do siebie po jednej ciąży A tu już kolejna. Poza tym mój lekarz podejrzewał, że łożysko zagniezdzilo się w ranie po cc. Przelezalam kilka dni w szpitalu i przeżyłam horror, bo taka diagnoza stanowi poważne zagrożenie dla matki. Na szczęście okazało się że jest troszeczkę wyżej i w trakcie ciąży się powoli podniosło. Poza tym bez większych sensacji. Jestem już na finiszu i za kilka dni będę już tulić swoje kolejne maleństwo. Troche to potrwalo ale W koncu dotarło do mnie że jestem prawdziwą szczesciara bo mam cudowne dzieciaczki.
 
Dziewczyny powiedzcie mi co jest lepsze duphaston czy dopochwowa luteina?? Bo jestem zakręcona ☺️Mój gin kazał brać duphaston a ten w szpitalu zapisał luteinę i teraz już sie zakręciłam
 
reklama
Do góry