reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja rocznik 78.
20180820_093734.jpg
 

Załączniki

  • 20180820_093734.jpg
    20180820_093734.jpg
    2,9 MB · Wyświetleń: 954
Witam, jestem rocznik 75 i staramy się z mężem o dzidziusia :-) - nawet nie wiecie jak się cieszę że znalazłam forum z tak wielkim pozytywnym odbiorem, że 40 to nie starość że jesteśmy zdolne do miłości, do bycia młodymi, dojrzałymi Mamusiami.

Na moim koncie jest jedno dziecko (lat 21), dwa poronienia, ciążą pozamaciczna z czego :-( - ostatnie poronienie w lipcu br. :-(

Wczoraj z mężem wróciliśmy z weekendowego wypadu do Hull , rozebrałam się , zdjęłam stanik i droga do łazienki była koszmarem moje piersi stały się bolesne , tkliwe i jakby ktoś je obił -nie chce zapeszać ale może znów jestem w ciąży? - oby tym razem się udało :-) , rano obudziłam się dziś już o 5tej z uczuciem ciężkości na żołądku, z uczuciem mdłości-więc czekam cierpilwie na rozwój sytuacji- trzymajcie kciuki proszę :-)
 
Witam, jestem rocznik 75 i staramy się z mężem o dzidziusia :-) - nawet nie wiecie jak się cieszę że znalazłam forum z tak wielkim pozytywnym odbiorem, że 40 to nie starość że jesteśmy zdolne do miłości, do bycia młodymi, dojrzałymi Mamusiami.

Na moim koncie jest jedno dziecko (lat 21), dwa poronienia, ciążą pozamaciczna z czego :-( - ostatnie poronienie w lipcu br. :-(

Wczoraj z mężem wróciliśmy z weekendowego wypadu do Hull , rozebrałam się , zdjęłam stanik i droga do łazienki była koszmarem moje piersi stały się bolesne , tkliwe i jakby ktoś je obił -nie chce zapeszać ale może znów jestem w ciąży? - oby tym razem się udało :-) , rano obudziłam się dziś już o 5tej z uczuciem ciężkości na żołądku, z uczuciem mdłości-więc czekam cierpilwie na rozwój sytuacji- trzymajcie kciuki proszę :-)
Trzymam kciuki.;) jak widać wiek to tylko metryka:) tez miałam ogromne obawy głównie o zdrowie dziecka - jednak w każdym wieku zawsze jest jakieś ryzyko. Daj znać co i jak ;)
 
Witam, jestem rocznik 75 i staramy się z mężem o dzidziusia :-) - nawet nie wiecie jak się cieszę że znalazłam forum z tak wielkim pozytywnym odbiorem, że 40 to nie starość że jesteśmy zdolne do miłości, do bycia młodymi, dojrzałymi Mamusiami.

Na moim koncie jest jedno dziecko (lat 21), dwa poronienia, ciążą pozamaciczna z czego :-( - ostatnie poronienie w lipcu br. :-(

Wczoraj z mężem wróciliśmy z weekendowego wypadu do Hull , rozebrałam się , zdjęłam stanik i droga do łazienki była koszmarem moje piersi stały się bolesne , tkliwe i jakby ktoś je obił -nie chce zapeszać ale może znów jestem w ciąży? - oby tym razem się udało :-) , rano obudziłam się dziś już o 5tej z uczuciem ciężkości na żołądku, z uczuciem mdłości-więc czekam cierpilwie na rozwój sytuacji- trzymajcie kciuki proszę :-)
Kciukasy zaciśnięte [emoji110]
 
Witam, jestem rocznik 75 i staramy się z mężem o dzidziusia :-) - nawet nie wiecie jak się cieszę że znalazłam forum z tak wielkim pozytywnym odbiorem, że 40 to nie starość że jesteśmy zdolne do miłości, do bycia młodymi, dojrzałymi Mamusiami.

Na moim koncie jest jedno dziecko (lat 21), dwa poronienia, ciążą pozamaciczna z czego :-( - ostatnie poronienie w lipcu br. :-(

Wczoraj z mężem wróciliśmy z weekendowego wypadu do Hull , rozebrałam się , zdjęłam stanik i droga do łazienki była koszmarem moje piersi stały się bolesne , tkliwe i jakby ktoś je obił -nie chce zapeszać ale może znów jestem w ciąży? - oby tym razem się udało :-) , rano obudziłam się dziś już o 5tej z uczuciem ciężkości na żołądku, z uczuciem mdłości-więc czekam cierpilwie na rozwój sytuacji- trzymajcie kciuki proszę :-)

Witaj. oczywiście ściskam mocno kciuki. a na przypada normalnie @ ?
 
Ja tez się dołączam i trzymam kciuki za wszystkie stateczniki. Wierzę że doczekacie się upragnionego maleństwa. Ja też bardzo pragnęłam mieć dzidziusia, ale długo nic nie wychodziło. W końcu się udało i mamy naszą ukochaną córeczkę. A za 3 miesiące urodzi się jej siostrzyczka. Taki mały gratisik od losu:)
 
reklama
U mnie wszystkie znaki na niebie wskazywały że w weekend była owulacja więc wykorzystałam ten weekend bardzo mocno do starań o fasolę 8-);):Dteraz czekać na to żeby 2go @nie przyszła ale chyba dam sobie trochę na looz bo jakoś za bardzo zaczęłam się nakręcać a myślałem że mam zdrowe podejście do starań i oczekiwania
 
Do góry