reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Brumba Kochanie ja rowniez jestem i dziekuje za pamiec...ja juz prawie po chorobie bo juz caly antybiotyk zjadlam...ale sie nie umialam powstrzymac w owulacje i teraz nie wiem co bedzie,ale cos czuje ze @ przyjdzie 5-go czerwca...Jesli nadejdzie to dalsze starania od czerwca...a w lipcu do Pl na kolejne badania...4-go czerwca ide do Gp i sie moze w koncu dowiem jakie mialam wyniki tutaj i co mi badali,bo cos czuje ze mam z tarczyca klopoty...
Kochane slonecznego dnia Wam zycze bo u mnie dzisiaj pada....
 
reklama
Basoek, a jakie suplementy bierzesz, ze tak dobrze dzialaja? Ja biore prenatal duo, a bralam Femibion.
Sorki ze dopiero teraz odpisuje ,jestem na tygodniowych jakby wakacjach z corka a tu diabel mowi dobranoc technice czyli brak sieci komorkowej. Nie wiem czy mozna tu pisac nazwy suplementow ,nie chcialabym robic reklamy ,w kazdym badz razie suplement mysle ze znany jedyne co to znalezc wiarygodnego producenta ( mumio) sie nazywa. [emoji11]buziaki kochane trzymajcie sie
 
Dziewczyny a jak u was z prolaktyna ?? Bo ja miałam z tym problem.. przez siedem lat staraliśmy się o dziecko i nic, w końcu wybraliśmy się do lekarza oczywiście od razu na pierwszych badaniach wyszła ze za wysoka.. ale lekarz dopiero jak wyssał nas na kilka tysięcy zł. I kilka tysięcy innych badań które wykazały ze wszystko z nami ok, tylko ta prolaktyna za wysoka w końcu przepisał mi Dostinex wzięłam 1,5 tabletki i od razu zaszłam w ciążę.. może niektóre z was mają taki sam problem i dlatego nic nie wychodzi ..?? Jakiś czas temu byłam u innego gin i mu mówię że miałam z tą prolaktyna problem a on od razu wiedział że dostałam ten.dostinex i zaszłam... i tak sobie myślę ze kurcze wszystkie te kliniki które niby leczą bezpłodność naciągaja ludzi na kasę... a ten cały lek kosztował tylko 70 zł. Gdyby od razu mi go przepisał on by nie zarobił.. a jeszcze jaką miał minę jak w trzecim tygodniu ciąży przyszłam do niego z testem że jestem już w ciąży.. normalnie był zły że nie udało mu sie nas naciągnąć na inseminację i invitro bo byliśmy gotowi na to..
 
Dziewczyny a jak u was z prolaktyna ?? Bo ja miałam z tym problem.. przez siedem lat staraliśmy się o dziecko i nic, w końcu wybraliśmy się do lekarza oczywiście od razu na pierwszych badaniach wyszła ze za wysoka.. ale lekarz dopiero jak wyssał nas na kilka tysięcy zł. I kilka tysięcy innych badań które wykazały ze wszystko z nami ok, tylko ta prolaktyna za wysoka w końcu przepisał mi Dostinex wzięłam 1,5 tabletki i od razu zaszłam w ciążę.. może niektóre z was mają taki sam problem i dlatego nic nie wychodzi ..?? Jakiś czas temu byłam u innego gin i mu mówię że miałam z tą prolaktyna problem a on od razu wiedział że dostałam ten.dostinex i zaszłam... i tak sobie myślę ze kurcze wszystkie te kliniki które niby leczą bezpłodność naciągaja ludzi na kasę... a ten cały lek kosztował tylko 70 zł. Gdyby od razu mi go przepisał on by nie zarobił.. a jeszcze jaką miał minę jak w trzecim tygodniu ciąży przyszłam do niego z testem że jestem już w ciąży.. normalnie był zły że nie udało mu sie nas naciągnąć na inseminację i invitro bo byliśmy gotowi na to..
@Mati78 a jaki miałaś wtedy wynik prolaktyny pamiętasz?
 
Nie pamiętam ale był wysoki robili mi nawet rezonans bo podejrzewali nawet guza przysadki mózgowej ...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.Już kiedyś pisałam tu na forum,ale pewnie żadna z Was mnie nie pamięta.Chciałabym znowu do Was dołączyć.Od czasu do czasu troszkę Was podczytuję. Wszystkim parom które się starają o dzidziusia życzę udanych i owocnych wakacji,a tym którzy już czekają na maleństwa samych dobrych wiadomości i szczęśliwego rozwiązania.
 
Witajcie.Już kiedyś pisałam tu na forum,ale pewnie żadna z Was mnie nie pamięta.Chciałabym znowu do Was dołączyć.Od czasu do czasu troszkę Was podczytuję. Wszystkim parom które się starają o dzidziusia życzę udanych i owocnych wakacji,a tym którzy już czekają na maleństwa samych dobrych wiadomości i szczęśliwego rozwiązania.
I tu sie mylisz,ze nikt nie pamieta .Ja pamietam ,tylko nie umiem sobie przypomniec czy ciezarna czy staraczka?Forum to taki moj nalog .Chyba zostane tu do emerytury.Fajnie jak ktos wroci I cos napisze.
Witaj ponownie
 
I tu sie mylisz,ze nikt nie pamieta .Ja pamietam ,tylko nie umiem sobie przypomniec czy ciezarna czy staraczka?Forum to taki moj nalog .Chyba zostane tu do emerytury.Fajnie jak ktos wroci I cos napisze.
Witaj ponownie
W grudniu 2016 straciłam maleństwo w 6 tc.To było bardzo bolesne doświadczenie.Mimo że ta ciąża była totalnym zaskoczeniem to po pierwszym szoku była radość a potem ogromny ból.Teraz jestem w 22tc bardzo się cieszę .Zaszłam w ciążę dokładnie rok po stracie.
 
reklama
W grudniu 2016 straciłam maleństwo w 6 tc.To było bardzo bolesne doświadczenie.Mimo że ta ciąża była totalnym zaskoczeniem to po pierwszym szoku była radość a potem ogromny ból.Teraz jestem w 22tc bardzo się cieszę .Zaszłam w ciążę dokładnie rok po stracie.
W takim razie życzę Ci nudnej ciazy,a maluszek niech zdrowo sie rozwija.
 
Do góry