reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja tez dużo przelezalam w tej 3 ciąży, tez mnie bolal brzuch wieczorami głównie - mi pomógł magnez. Teraz na szczęście mało kiedy mnie boli, za to tak szybko się mecze;( Mam dni, że wysprzatam cały dom i takie, kiedy potrafię przelezec większość dnia w łóżku. Dziś rozpoczynam 25 tydzien - oby do końca czego wszystkim życzę ;)
Kaarla, a moze to uczucie zmeczenia troche sie bierze z niskiego zelaza? Ja tak mialam kiedys przed ciaza: bylam ciagle zmeczona, a jak uzupelnilam zelazo to poczulam sie duzo lepiej. Na mnie dobrze dziala gentle iron firmy Sol.gar. Nie boli mnie po nim brzuch ani nie mam zaparc. Polecila mi pani w aptece, bo wczesniej bralam rozne (mam tendencje do niskiego zelaza po miesiaczce). Teraz biore ich magnez chelat, a wczesniej bralam folian.
 
reklama
Hej Dziewczyny
Jak czesto mialyscie usg robione bo ja 5 tydz potem 6 tydz i 3 dni potem w 8 tyg zalozyla mi karte ciazowa i wyniki porobiłam cały zestaw a teraz mam usg w 10 tyg i 4 dni okolo u niej bo genetyczne to tydzien pozniej. Zastanawiam sie czy to nie za duże odstępy pomiędzy jednym a drugim?
 
Hej ,ja dwie wizyty w 6 i 8 tyg na każdej USG ,teraz będę mieć w 10 tyg ,na genetyczne jeszcze się nie zapisywałam
 
Hej ,ja dwie wizyty w 6 i 8 tyg na każdej USG ,teraz będę mieć w 10 tyg ,na genetyczne jeszcze się nie zapisywałam
Na genetyczne proponuje sie już zapisac bo jak ja sie zapisywalam to na fundusz nie bylo juz miejsc wiec zapisalam sie prywatnie w 2 miejscach a potem zanioslam skierowanie od ginekolog do programu badan prenat ze wzg na wiek i bede miala na fundusz a tak bym musiala 500 zl placic bo to jest cena za genetyczne i test pappa. Wiec ciesze sie zr udalo mi sie. Tamta druga wizyte jeszcze trzymam w razie czego hihi bo to prywatna wiec gdyby byly jakies wątpliwości to pójdę drugi raz do kogos innego
 
Hej Dziewczyny
Jak czesto mialyscie usg robione bo ja 5 tydz potem 6 tydz i 3 dni potem w 8 tyg zalozyla mi karte ciazowa i wyniki porobiłam cały zestaw a teraz mam usg w 10 tyg i 4 dni okolo u niej bo genetyczne to tydzien pozniej. Zastanawiam sie czy to nie za duże odstępy pomiędzy jednym a drugim?
Hej pierwszą wizytę miałam w 5 tygodniu, ze względu na złe samopoczucie w 6 tygodniu, w 8 tygodniu, w 10 tygodniu teraz prenatalne 7maja (12+6) kolejna wizyta 23 maja 15 tydzień. Później z tego co mówił połówkowe w 20 tygodniu.
Normalnie jak nie ma wskazań to wizyta raz w mcu.
 
Hej pierwszą wizytę miałam w 5 tygodniu, ze względu na złe samopoczucie w 6 tygodniu, w 8 tygodniu, w 10 tygodniu teraz prenatalne 7maja (12+6) kolejna wizyta 23 maja 15 tydzień. Później z tego co mówił połówkowe w 20 tygodniu.
Normalnie jak nie ma wskazań to wizyta raz w mcu.
No to widzę ze tak co 2 tyg a ta moja pow ze wszystko jest ok i w sumie to prawie 3.5 tyg minie od ostatniego usg wiec zastanawiam sie czy isc gdzies prywatnie?
 
No to widzę ze tak co 2 tyg a ta moja pow ze wszystko jest ok i w sumie to prawie 3.5 tyg minie od ostatniego usg wiec zastanawiam sie czy isc gdzies prywatnie?
Jak wszystko ok to nie widzę sensu.
U mnie przez wcześniejsze poronienie, leki i stres gin mi mniej więcej co 2 tygodnie wyznacza, aby zobaczyć czy wszystko ok i żebym w wariatkowie nie wylądowała, bo psychika mi czasem siada.
 
reklama
Do góry