reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

PS. Mi moja lekarka 2 tyg.temu, a byl to juz 19 tc zalecila tylko pozytywne lektury i filmy. Zadnych dramatow i przygnebiajacych historii.
A moj maluszek fika w brzuchu az milo. Potrafi ruszac sie i o 5 rano i o 24 w nocy. Ja sie ;-) ;);-) ;)pytam: czy on kiedys spi?
Niech się teraz wyskacze a po porodzie przyjmie rytm dobowy dogodny dla mamy:-D
 
reklama
Hej Dziewczyny

Pewnie pisalyscie ale nie pamietam bo zblizaja mi sie terminy badan i tak chcialam podpytać Was
W ktorym tyg robilyscie usg genetyczne i test pappa
I w którym tyg test Nifty?

Dzięki
Miłego weekendu..mnie głowa dzis boli ze szok...
Nifty robiłam w 11 tc, a USG prenatalne jakoś w 12 tc i w tym dniu po USG wyliczył mi lekarz jak wyglądam statystycznie odnosnie testu pappa.
Miłego weekandu. Powodzenia na badaniach i trzymam kciuki za otrzymanie dobrych wieści po nich.
 
Hej Dziewczyny

Pewnie pisalyscie ale nie pamietam bo zblizaja mi sie terminy badan i tak chcialam podpytać Was
W ktorym tyg robilyscie usg genetyczne i test pappa
I w którym tyg test Nifty?

Dzięki
Miłego weekendu..mnie głowa dzis boli ze szok...
Test pappa i usg 12 i 4 dni nifty nie robiłam bo tamte wyszły dobrze.
 
Dziewczyny jestem po wizycie ,moje szczescie ma nieco ponad 1,5cm ,równo 8 tyg w 6 było 3,4 mm ,serduszko bije :biggrin2: za dwa tygodnie mam isc z wynikami badań i założy kartę ciąży ,do tej pory jest wszystko w porządku :)
Ale super.:) Bardzo się cieszę:)
Tak trzymaj a zanim się obejrzysz będziesz trzymać w ramionach swoje szczęście.:)
 
reklama
Do góry