reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

@Brumba ogromne gratulacje, takie to szczęście słyszeć, że tyle mamusiek! Nie zniknęłam, po prostu u mnie nic nowego, połówkowe będę mieć 7 maja, mój chce mnie namówić do szybkiego ślubu, ale powiedziałam że z brzuchem to na pewno nie pójdę, niech się wykaże jako ojciec! I nie wiem co powiedzieć, mogę zapewnić, że jestem z wami nonstop i za każdą z Was z osobna trzymam mocno kciuki! Pozdrawiam, życzę dobrej nocy
 
reklama
Ja robilam (Nifty) i kilka innych dziewczyn. Pisalam o tym na forum.
Hej ale to jest inny test. To są 2 różne. Myslalam tez o nifty ale mam teraz wątpliwości i skłaniam sie bardziej ku temu drugiemu jest drozdzy niz nifty ale daje 99.7 a nifty 99.17 . No i wczoraj siedzialam w necie troche na forach i czytalam ze dziewczyny mialy niby z Nifty 1:500 000 albo 1: 21 0000000 Zd a urodziły dziecko z ZD . I zaczelam drążyć temat...duzo decyduje sie na aminopunkcje zeby miec 100 %. Sama nie wiem narazie wglebiam sie w temat...
 
Hej ale to jest inny test. To są 2 różne. Myslalam tez o nifty ale mam teraz wątpliwości i skłaniam sie bardziej ku temu drugiemu jest drozdzy niz nifty ale daje 99.7 a nifty 99.17 . No i wczoraj siedzialam w necie troche na forach i czytalam ze dziewczyny mialy niby z Nifty 1:500 000 albo 1: 21 0000000 Zd a urodziły dziecko z ZD . I zaczelam drążyć temat...duzo decyduje sie na aminopunkcje zeby miec 100 %. Sama nie wiem narazie wglebiam sie w temat...
Roznica pewnosci pomiedzy badaniami to 0,5pkt procentoweģo...tylko amnio daje 100% pewnosci i jesli ryzyko z Pappa jest powyzej 1:100 (czyli mniej) stanowi wskazanie do amnio.
A swoja droga niezle mnie nastraszylas :( ja do amnio nie mialam wskazan i nie ryzykowalabym amnio, bo po Pappa ryzyko mi wyszlo 1:470 wiec nizsze niz ryzyko poronienia po amnio.
 
Roznica pewnosci pomiedzy badaniami to 0,5pkt procentoweģo...tylko amnio daje 100% pewnosci i jesli ryzyko z Pappa jest powyzej 1:100 (czyli mniej) stanowi wskazanie do amnio.
A swoja droga niezle mnie nastraszylas :( ja do amnio nie mialam wskazan i nie ryzykowalabym amnio, bo po Pappa ryzyko mi wyszlo 1:470 wiec nizsze niz ryzyko poronienia po amnio.
Hej nie chcialam cie nastraszyc ..sama wczoraj sie wystraszylam jak poczytalam o tych pomylkach. Jeszcze czytalam ze mozna 4 d zrobic i tam tez widac dobrze czy dziecko ma ZD. A miałaś juz prenatalne przeciez to tez tam widac a lekarz co robil ci prenatalne to mial certyfikat z FMF? Dziewczyny robią amino ..nie wiem czy tez bym sie zdecydowala ...narazie szukam
 
Hej nie chcialam cie nastraszyc ..sama wczoraj sie wystraszylam jak poczytalam o tych pomylkach. Jeszcze czytalam ze mozna 4 d zrobic i tam tez widac dobrze czy dziecko ma ZD. A miałaś juz prenatalne przeciez to tez tam widac a lekarz co robil ci prenatalne to mial certyfikat z FMF? Dziewczyny robią amino ..nie wiem czy tez bym sie zdecydowala ...narazie szukam
Oczywiscie, ze robilam bad.prenatalne, u prof z certyfikatem, a potem na wszelki wypadek zrobilam Nifty, choc lekarz zapewnial, ze nie ma potrzeby. Zrobilam dla swietego spokoju.
 
Oczywiscie, ze robilam bad.prenatalne, u prof z certyfikatem, a potem na wszelki wypadek zrobilam Nifty, choc lekarz zapewnial, ze nie ma potrzeby. Zrobilam dla swietego spokoju.
No to wszystko w porzadku nie masz sie czym stresowac. Przezierność karkowa NT jak wychodzi podwyższona to juz jest wskazanie do amnio. Ale jak masz wszystko oki to super.
 
tak was czytam kobietki ,i sie zastanawiam czy nawet jesli dziecko byloby chore genetycznie ,to co w tedy ,czy macie jakies pomysly co robic w takiej sytuacji.
Dlatego ja nie robilam zadnych testow zadne z nich nie daja pewnosci oprocz stresu dla ciezarnej . Ciezki temat szczerze mowiac ,teraz jest mi juz obojetne co bedzie ,niech juz bedzie po i aby do przodu czego i wam zycze ,[emoji8]
 
reklama
Hej dziewczyny. Robiła ktoras krzywa cukrowa? Mnie wystraszli tutaj niesamowicie, bo od początku miałam trochę cukier podwyższony. Dziś byłam robić krzywa i wynik 99. Limit tutaj we Włoszech 92 i nie dali mi już glukozy. W Polsce też miałam robione w drugiej ciąży i było wszystko ok. I teraz najlepsze - wchodzę w domu na neta i w Polsce norma do 100 spokojnie. Masakra jakas. A jak u was było z wynikami?
 
Do góry