reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Hm ostatnio patrzyłam na jedną babkę i tak sobie myślę ,że ta też na tej dwójce została i w krótkim czasie dowiaduję ,że w ciąży jest .Jakiś czas temu patrzę na inną i coś mi podpadla bo jakaś taka brzydka i co też w ciąży .Hm kogoś widzę siebie nie czuje nic
Maja ale jakaś babka popatrzy na Ciebie i pomyśli a ta też na dwójce została..ha ha i zaraz będziesz w ciąży ;-)
 
reklama
Inesita77
Monikag15
Super , wielkie gratulacje . Cieszę się , że jest nas coraz więcej i mam nadzieję , że wszystkim staraczkom się wkrótce uda
Nie wiem czy to ciążowe hormony ale za każdym razem jak czytam o kolejnym udanym zafasolkowaniu to łezka kręci mi się w oku z radości i wzruszenia.
:D
Inesita a długo się staraliście ? To Wasze pierwsze ?
 
Inesita77
Monikag15
Super , wielkie gratulacje . Cieszę się , że jest nas coraz więcej i mam nadzieję , że wszystkim staraczkom się wkrótce uda
Nie wiem czy to ciążowe hormony ale za każdym razem jak czytam o kolejnym udanym zafasolkowaniu to łezka kręci mi się w oku z radości i wzruszenia.
:D
Inesita a długo się staraliście ? To Wasze pierwsze ?
Nie drugie...no właśnie niedługo hihi przy 2 cyklu udało się..lekarz sie śmiała bo powiedziałam jej w styczniu ze tylko do marca próbuje..
 
Kasiulek77 - ogromne gratulacje! :)
Edycja: Nie doczytałam dokładnie, że od ostatniej wizyty więcej Pań poinformowało o ciąży :) Wszystkim Wam serdecznie gratuluję!

Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia i podniesienie mnie na duchu :)
Jestem w 4. miesiącu ciąży, czuję się ok. Nie ma szału, ale nie ma też tragedii. Myślałam, że będzie gorzej. Jedyne co mi doskwiera to właśnie te docinki. Pójdę za Waszą radą i będę mieć to głęboko gdzieś. Niech każdy zajmuje się swoim życiem.

My, mamy i przyszłe mamy po 40-tce, jesteśmy wyjątkowymi kobietami :) Tzn każda kobieta jest wyjątkowa, ale my na pewno będziemy bardzo dobrymi mamami, mając tyle doświadczenia życiowego. Cieszę się, że tu trafiłam!
 
Ostatnia edycja:
OOOO!!! to super, będziemy miały o czym pisać :-) dobrze się czujesz? ja ogólnie dobrze, miałam okres że przychodziłam z pracy i spałam ale już mi przeszło, plecy mnie tylko bolą ale to też bo wcześniej miałam już kłopoty z plecami...
Hej ,ja podobnie i z plecami i że spaniem ok 20 już odpadam ,ale wcześnie wstaje za to ,dopiero 5 :)i dół brzucha trochę ciągnie ,po za tym ok żadnych mdłości ,jeszcze okazało się że moja kuzynka jest w ciąży ,ona jeszcze nie czterdziestka co prawda ale już blisko ,pierwsze dziecko po ok 15 latach związku :biggrin2:takze wysyp się zaczął tak jak mówiłam ,na wiosnę ...dziewczyny staraczki szykujcie się :biggrin2:
 
Kasiulek77 - ogromne gratulacje! :)
Edycja: Nie doczytałam dokładnie, że od ostatniej wizyty więcej Pań poinformowało o ciąży :) Wszystkim Wam serdecznie gratuluję!

Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia i podniesienie mnie na duchu :)
Jestem w 4. miesiącu ciąży, czuję się ok. Nie ma szału, ale nie ma też tragedii. Myślałam, że będzie gorzej. Jedyne co mi doskwiera to właśnie te docinki. Pójdę za Waszą radą i będę mieć to głęboko gdzieś. Niech każdy zajmuje się swoim życiem.

My, mamy i przyszłe mamy po 40-tce, jesteśmy wyjątkowymi kobietami :) Tzn każda kobieta jest wyjątkowa, ale my na pewno będziemy bardzo dobrymi mamami, mając tyle doświadczenia życiowego. Cieszę się, że tu trafiłam!
Krysiu u mnie też nie pieją z zachwytu ,nikt nie zapyta jak się czuje ,ale wiem że będzie dobrze i będą ze mną ,to nowa sytuacja dla nich ,życie się zmieni ,jak dla mnie na duży plus ,wszystko się ułoży ,my mamy być szczęśliwe bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:)
 
Ogromna gratulacje dla nowych zafasolkowanych. Syczę wszystkim Wam i każdej z osobna spokojnej, radosnej ciąży.
hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
Gratulacje:biggrin2: radosnej, spokojnej ciąży.:)
 
reklama
Mam 41 lat. Staraliśmy się 9 lat. Za pierwszym razem udało się po 3 latach, poroniłam w 12 tyg . W sumie już przestaliśmy nawet myśleć o ciąży i bum. Udało się po kolejnych 6 latach. Obecnie 11tydz +1 dzień. Od 5 tyg jestem na duphastonie 3x1 , dodatkowo acard wieczorem. Ponieważ miałam krwotok tydzień temu to doszła luteinę dopochwowo raz dziennie i magnez . Życzę powodzenia wszystkim starającym :)
Witaj na forum. Gratulacje fasoleczki.
Nudnej ciąży życzę :)
 
Do góry