reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Cześć Dziewczyny :)
cieszę się, że u Was wszystko w porządku z maleństwami, że macie dobre wyniki i wybieracie już imiona dla swoich pociech;)
Ja mam dzisiaj owulację, więc zaciągne mojego do "roboty" :-D zobaczymy co z tego wyjdzie ;) No cóż trzeba wierzyć, że kiedyś się uda.
Miłego dnia dla wszystkich :)
 
reklama
Witajcie dziewczynki ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu i radości MAM BIJACE SERDUSZKO :biggrin2: kiedy podawałam gin te moje wartości bety ,nie wzruszyły ja ,w sensie że myślałam że powie że to źle itd... powiedziała ze mnie zbada i zobaczymy ...no i najpierw ukazał się pęcherzyk ,powiedziała że dawno nie widziała tak równego i ładnego ahhh no i powiedziała że na pewno nie jest pusty ,jest zarodek i bijące serduszko ...no moje chciało wtedy wyskoczyć z piersi ,prawie się tam popłakałam ,ja mówię że ja się nastawiłam na badania co jest nie tak i kolejne próby ...a ona że jest poty co idealnie ,czekamy i za dwa tygodnie się widzimy ,mam brać dupfaston ,akard no i witaminy ...normalnie chciałam ją ucałować :):biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Gratulacje !!! Spokojnej ciąży :-)
 
hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
 
Mam 41 lat. Staraliśmy się 9 lat. Za pierwszym razem udało się po 3 latach, poroniłam w 12 tyg . W sumie już przestaliśmy nawet myśleć o ciąży i bum. Udało się po kolejnych 6 latach. Obecnie 11tydz +1 dzień. Od 5 tyg jestem na duphastonie 3x1 , dodatkowo acard wieczorem. Ponieważ miałam krwotok tydzień temu to doszła luteinę dopochwowo raz dziennie i magnez . Życzę powodzenia wszystkim starającym :)
 
hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
Gratulacje
 
Mam 41 lat. Staraliśmy się 9 lat. Za pierwszym razem udało się po 3 latach, poroniłam w 12 tyg . W sumie już przestaliśmy nawet myśleć o ciąży i bum. Udało się po kolejnych 6 latach. Obecnie 11tydz +1 dzień. Od 5 tyg jestem na duphastonie 3x1 , dodatkowo acard wieczorem. Ponieważ miałam krwotok tydzień temu to doszła luteinę dopochwowo raz dziennie i magnez . Życzę powodzenia wszystkim starającym :)
Gratulacje spokojnej ciąży
 
Dziś nad ranem śpię i śni mi się o zaczelo się do szpitala i miałam mieć cesarke,japikole dziewczyny z wrażenia zaraz się obudziłam.
Zaciazonym spokojnej ciąży i jak najmniej stresu
 
Dziś nad ranem śpię i śni mi się o zaczelo się do szpitala i miałam mieć cesarke,japikole dziewczyny z wrażenia zaraz się obudziłam.
Zaciazonym spokojnej ciąży i jak najmniej stresu
Maja może to jakiś znak ;-) mi ciąże przepowiedziała koleżanka bo jej się śniłam 3 miesiące temu a znowu koleżanka z pracy jest w ciąży i jak pisałam kiedyś usiadłam na jej krześle może jakieś fluidy przeszly ha ha trzymam kciuki Maja !!
 
reklama
Dziś nad ranem śpię i śni mi się o zaczelo się do szpitala i miałam mieć cesarke,japikole dziewczyny z wrażenia zaraz się obudziłam.
Zaciazonym spokojnej ciąży i jak najmniej stresu
Maja a który to tydzień?
Pewnie pisałaś, ale odkąd jestem w ciąży mam mega zaniki pamięci.
 
Do góry