reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
Super moje gratulacje :)
 
reklama
Mam 41 lat. Staraliśmy się 9 lat. Za pierwszym razem udało się po 3 latach, poroniłam w 12 tyg . W sumie już przestaliśmy nawet myśleć o ciąży i bum. Udało się po kolejnych 6 latach. Obecnie 11tydz +1 dzień. Od 5 tyg jestem na duphastonie 3x1 , dodatkowo acard wieczorem. Ponieważ miałam krwotok tydzień temu to doszła luteinę dopochwowo raz dziennie i magnez . Życzę powodzenia wszystkim starającym :)
Gratuluję co za dzień pełen radosnych wiadomości :)
 
hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
Czyli identycznie jak ja 6tydz 3dni ,i rocznik tez ten sam :biggrin2:oj posypie się posypie :D
 
Hej Kobietki wielkie Gratulecje nowo zafasolkowanym :) do mnie dzisiaj przyszla @ wiec kolejny raz lipa...tak jak pisałam już się dawno nie nastawiam na ciaze i jakos sprawdzają się moje podejrzenia...za reszte oczywiście trzymam kciuki ...
 
To pewnie będziesz, bo jakoś myślę o Tobie jakbyś była :) już w tym roku jednej osobie wykrakałam
Hm ostatnio patrzyłam na jedną babkę i tak sobie myślę ,że ta też na tej dwójce została i w krótkim czasie dowiaduję ,że w ciąży jest .Jakiś czas temu patrzę na inną i coś mi podpadla bo jakaś taka brzydka i co też w ciąży .Hm kogoś widzę siebie nie czuje nic
 
reklama
Czyli identycznie jak ja 6tydz 3dni ,i rocznik tez ten sam :biggrin2:oj posypie się posypie :D
OOOO!!! to super, będziemy miały o czym pisać :-) dobrze się czujesz? ja ogólnie dobrze, miałam okres że przychodziłam z pracy i spałam ale już mi przeszło, plecy mnie tylko bolą ale to też bo wcześniej miałam już kłopoty z plecami...
 
Do góry