reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć dziewczyny!
Podczytuje Was już od dłuższego czasu. Podoba mi sie to forum :).
Mam 44 lata i jestem w 13 tyg. pierwszeji bardzo chcianej ciąży. Wg om dzisiaj zaczynam 13 tydz., a wg usg prenatalnego ciaza jest o 5 dni starsza ;) termin porodu odpowiednio 13 lub 8 września. Początek ciąży to była radość, potem stres czy wszystko będzie dobrze. Szczególnie, kiedy pojawiły się plamienia i bóle brzucha. Z tego powodu od 4 tyg jestem na zwolnieniu. Jestem juz po badaniach prenatalnych -wynik wg lekarza b.dobry ( chociaż nie tak świetny jak u dziewczyn, ale ja tez jestem starsza). Nadal rozważam zrobienie testu Nifty lub harmony. Wg profesora, który robił badanie, nie ma to sensu, ale ja nadal boje się o zdrowie dziecka.
Zaczelam II trymestr i zaczynam się też czuć dobrze, myślę o powrocie do pracy.
Pisze trochę ku pokrzepieniu starających się - można zajść w ciążę nawet mając skończone 44 lata :)
Moje gratulacje i oczywiście nudnej ciąży życzę ;)
 
Dziękuję Dziewczyny :)
Czy jest tu ktoś kto oczekuje na pierwsze dziecko?
Hej Chloe,
Nie jesteś sama ;-) ja w kwietniu skończę 42 a jestem w 7 tygodniu czyli jeszcze trochę za Tobą... na razie czekam na usg bo ostatnio nic nie było widać. Czeka mnie jeszcze sporo stresu. Cieszę siè, że nie tylko ja to taki świeżaczek hihi
Pozdrawiam
 
Hej Chloe,
Nie jesteś sama ;-) ja w kwietniu skończę 42 a jestem w 7 tygodniu czyli jeszcze trochę za Tobą... na razie czekam na usg bo ostatnio nic nie było widać. Czeka mnie jeszcze sporo stresu. Cieszę siè, że nie tylko ja to taki świeżaczek hihi
Pozdrawiam
Hej! To ja jestem "zaawansowana" :). Na nasepnym usg juz powinno byc widać fasolkę i serduszko chyba tez. Ja oczywiście uroniłam łezke jak zobaczyłam (jak na każdym kolejnym usg zreszta) . Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Hej Chloe,
Nie jesteś sama ;-) ja w kwietniu skończę 42 a jestem w 7 tygodniu czyli jeszcze trochę za Tobą... na razie czekam na usg bo ostatnio nic nie było widać. Czeka mnie jeszcze sporo stresu. Cieszę siè, że nie tylko ja to taki świeżaczek hihi
Pozdrawiam

No hej hej właśnie o Tobie wspominałam [emoji23][emoji16]
 
Do góry