reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Witaj.Gratulacje tych psich pięcioraczków.Ja też mam yoraski. Suknię i pieska są kochane i prawie nie szczekają.Sunia miała 3 razy szczeniaczki.Za każdym razem inna liczba.Za 1 było 6 za 2 5 a za 3 8.Ostatni miot trzeba było karmić butelkami od 4 doby bo sunia dostała zakażenia i nie mogła karmić.Toć to gorzej niż z niemowlaczkiem.Karmienie co 2 godziny i trzeba było je jakoś oznaczyć bo wszystkie kolorystycznie takie same.Ważenie po posiłkach i ładowanie psich b
Kochana ja tak przezywam ta ciaze mojej suni ze szok bo to pierwszy raz...ale mam nadzieje ze na tych pieciu się skończy...oby :)
 
A wiec jak wiecie przyszła pora na poinformowanie rodziny o moim błogosławionym stanie. Dzieci przyjely wiadomość dobrze widze ze nawet sie troszkę cieszą. Wczoraj powiedzialam mojej mamie przez telefon bo mieszka za granicą. Muszę powiedzieć że byla zdziwiona ale stwierdzila że dam radę i pogratulowała. Dziś moja siostrzyczka ciezki orzech do zgryzienia.:-D:D
 
A wiec jak wiecie przyszła pora na poinformowanie rodziny o moim błogosławionym stanie. Dzieci przyjely wiadomość dobrze widze ze nawet sie troszkę cieszą. Wczoraj powiedzialam mojej mamie przez telefon bo mieszka za granicą. Muszę powiedzieć że byla zdziwiona ale stwierdzila że dam radę i pogratulowała. Dziś moja siostrzyczka ciezki orzech do zgryzienia.:-D:D
Powodzenia ,a siostra starsza czy mlodsza
 
Powodzenia ,a siostra starsza czy mlodsza
Starsza o rok ale ostatniu cos zadąsana. Ma 2 dzieci nieraz mówiła że zaluje że nie miała więcej. Nie mogła sie zdecydować. Ona uważa że w naszym wieku to powinnyśmy juz dac spokój. Kurcze a ja czuję że bardzo dobrze zrobiłam że zaczęłam starania i sie udało. Wiedz dziewczyny nie rezygnujcie ze starań zeby kiedyś nie żałować.:-) :):)
 
Starsza o rok ale ostatniu cos zadąsana. Ma 2 dzieci nieraz mówiła że zaluje że nie miała więcej. Nie mogła sie zdecydować. Ona uważa że w naszym wieku to powinnyśmy juz dac spokój. Kurcze a ja czuję że bardzo dobrze zrobiłam że zaczęłam starania i sie udało. Wiedz dziewczyny nie rezygnujcie ze starań zeby kiedyś nie żałować.:-) :):)

Hejka Zasmucona skoro już jest o fochana to albo z szoku przejdzie jej albo No właśnie oby nie ... mam nadzieje ze mimo wszystko ucieszy się i będzie Cię wspierać w tym radosnym czasie [emoji1307]
 
Cześć dziewczyny!
Podczytuje Was już od dłuższego czasu. Podoba mi sie to forum :).
Mam 44 lata i jestem w 13 tyg. pierwszeji bardzo chcianej ciąży. Wg om dzisiaj zaczynam 13 tydz., a wg usg prenatalnego ciaza jest o 5 dni starsza ;) termin porodu odpowiednio 13 lub 8 września. Początek ciąży to była radość, potem stres czy wszystko będzie dobrze. Szczególnie, kiedy pojawiły się plamienia i bóle brzucha. Z tego powodu od 4 tyg jestem na zwolnieniu. Jestem juz po badaniach prenatalnych -wynik wg lekarza b.dobry ( chociaż nie tak świetny jak u dziewczyn, ale ja tez jestem starsza). Nadal rozważam zrobienie testu Nifty lub harmony. Wg profesora, który robił badanie, nie ma to sensu, ale ja nadal boje się o zdrowie dziecka.
Zaczelam II trymestr i zaczynam się też czuć dobrze, myślę o powrocie do pracy.
Pisze trochę ku pokrzepieniu starających się - można zajść w ciążę nawet mając skończone 44 lata :)
 
Cześć dziewczyny!
Podczytuje Was już od dłuższego czasu. Podoba mi sie to forum :).
Mam 44 lata i jestem w 13 tyg. pierwszeji bardzo chcianej ciąży. Wg om dzisiaj zaczynam 13 tydz., a wg usg prenatalnego ciaza jest o 5 dni starsza ;) termin porodu odpowiednio 13 lub 8 września. Początek ciąży to była radość, potem stres czy wszystko będzie dobrze. Szczególnie, kiedy pojawiły się plamienia i bóle brzucha. Z tego powodu od 4 tyg jestem na zwolnieniu. Jestem juz po badaniach prenatalnych -wynik wg lekarza b.dobry ( chociaż nie tak świetny jak u dziewczyn, ale ja tez jestem starsza). Nadal rozważam zrobienie testu Nifty lub harmony. Wg profesora, który robił badanie, nie ma to sensu, ale ja nadal boje się o zdrowie dziecka.
Zaczelam II trymestr i zaczynam się też czuć dobrze, myślę o powrocie do pracy.
Pisze trochę ku pokrzepieniu starających się - można zajść w ciążę nawet mając skończone 44 lata :)

Witam cieplutko jak fajnie ze się odezwałas ... serdecznie gratuluje stanu błogosławionego i życzę nudnej ciąży .... rozgosc się u nas i odzywaj się najczęściej jak tylko możesz i masz ochote
 
reklama
Hej, ja nadal w szpitalu. Pobrali mi krew i czekam na kolejne usg. Strasznie tu jest.

Hej Maggy współczuje Ci pobytu w szpitalu i w stresie .... mam nadzieje ze wkrótce wszystko dobrze się zakończy i wrócisz do domku z pączusiem [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Do góry