reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jak nie napisalam :) Widac nie czytasz mnie do konca :)
cytuje moj dzisiejszy pierwszy post
" znajomych o dobrego neurologa znalazłam
Cudnie mega szczesliwa zadowolona dzwonie...
obsługa rewelacyjna bo to prywatna klinika..
Wysluchali mnie do końca no Ale
Termin wizyty 7 Maj ! "

Przeczytaj go raz jeszcze a do konca :p a nie tylko pytanie hehe

Termin tak ale nie napisałaś mój termin ..... wiec pomyślałam ze pierwszy wolny [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Bozenko Kochana my nie zapominamy tylko jakos my staraczki wciąż czekamy i czekamy...milo jak wszytkie pisza ale i wiadomo kazda ma obowiązki...ja tez nie zawsze jestem w stanie pisać.... :)
Meggy Kochana ja caly czas czuje ze będzie dobrze...sama widzisz ze jednak ordynator daje szanse bo je najwidoczniej widzi...będzie dobrze :)
Pisalyscie o tym ze kobieta urodzila martwe dziecko a później lezala z matkami karmiącymi...to jest bardzo przykre...i nie wyobrażam sobie jaka trzeba mieć psychikę żeby nie zwariować...
Moja przyjaciolka urodzila synka w 7 miesiącu i zylo tylko godzine...ale po całym zdarzeniu miała osobny pokój, psychologa na kazde zawołanie...podziwiam takie kobiety,bo ja nie wiem czy dałabym rade poradzić sobie z taka sytuacja...

Bylam wczoraj na skanie mojej suni...poplakalam się ze w jej brzuszku jest az 5 maleńkich psinek :) cholipcia i nie myslalam ze mnie psinka wyprzedzi :)
Kochane miłego dzionka pelnego nadziei i wytrwalosci :)
Witaj.Gratulacje tych psich pięcioraczków.Ja też mam yoraski. Suknię i pieska są kochane i prawie nie szczekają.Sunia miała 3 razy szczeniaczki.Za każdym razem inna liczba.Za 1 było 6 za 2 5 a za 3 8.Ostatni miot trzeba było karmić butelkami od 4 doby bo sunia dostała zakażenia i nie mogła karmić.Toć to gorzej niż z niemowlaczkiem.Karmienie co 2 godziny i trzeba było je jakoś oznaczyć bo wszystkie kolorystycznie takie same.Ważenie po posiłkach i ładowanie psich b
 
Nie dziekuje Ale tak jak pisalam w 1poscie nowy lekarz na 7maja i moje pytanie brzmialo
czy czekać Na ten termin - a w tym czasie jeszcze b yc pod opieką tego Konowala a nie lekarza haha :D no ale juz teraz wiem ide do nowego wytrzymalam z nia pare lat wytrzymam i 2mies

Didiii może reszta dziewczyn się ze mą nie zgodzi, ale ja bym przez te dwa miesiące jeszcze do niej chodziła. to jednak sporo czasu a może uzgodnisz z nią kwestię odstawienia tych tabletek i będziesz pod kontrolą. A po dwóch miesiącach po prostu pójdziesz do nowego lekarza i się z ta babą pożegnacie. Ten nowy neurolog będzie musiał poznać całą historię i nie wiadomo czy zgodzi się na odstawienie tabletek tak od razu.
 
Didiii może reszta dziewczyn się ze mą nie zgodzi, ale ja bym przez te dwa miesiące jeszcze do niej chodziła. to jednak sporo czasu a może uzgodnisz z nią kwestię odstawienia tych tabletek i będziesz pod kontrolą. A po dwóch miesiącach po prostu pójdziesz do nowego lekarza i się z ta babą pożegnacie. Ten nowy neurolog będzie musiał poznać całą historię i nie wiadomo czy zgodzi się na odstawienie tabletek tak od razu.
Też tak myślę
 
Zasmucona a jak tam u Ciebie ? Byłaś w pn u gina na odczyt pappa ?
Kasiunia76 byłam dla niego jak powiedział nie jest zle ale nadawało mi to spokoju bo w sumie nic sie nie dowiedziałam. Dziś byłam z dzieckiem u genetyka i poprosilam zeby mi wytłumaczyła czy wszystko jest ok a wiec trisomia21 1:54 trisomia18 1:134 trisomia13 1:421. To wszystko wyszlo wedlug wieku ( no niestety mam 41,5 lat) a wedlug badań z krwi i wywiadu po skorygowaniu wyszło trisomia21 1:1082 trisomia 18 1:2689 trisomia13 1:8422 w uwagach niskie ryzyko według wytycznych. Powiedziala mi ze wyniki sa bardzo dobre. Jak u Ciebie jesli mozna wiedzieć.
 
Kasiunia76 byłam dla niego jak powiedział nie jest zle ale nadawało mi to spokoju bo w sumie nic sie nie dowiedziałam. Dziś byłam z dzieckiem u genetyka i poprosilam zeby mi wytłumaczyła czy wszystko jest ok a wiec trisomia21 1:54 trisomia18 1:134 trisomia13 1:421. To wszystko wyszlo wedlug wieku ( no niestety mam 41,5 lat) a wedlug badań z krwi i wywiadu po skorygowaniu wyszło trisomia21 1:1082 trisomia 18 1:2689 trisomia13 1:8422 w uwagach niskie ryzyko według wytycznych. Powiedziala mi ze wyniki sa bardzo dobre. Jak u Ciebie jesli mozna wiedzieć.

ja byłam dzisiaj
To mamy praktycznie te same wyniki :D:D
t21 - 1: 1117, t18 -1:2768, t13 1: 8673 . Mi wpisali 41 lat ( chociaż ur. we wrześniu) ,
ps . a na kiedy masz termin - u mnie 27/28 .08
 
reklama
ja byłam dzisiaj
To mamy praktycznie te same wyniki :D:D
t21 - 1: 1117, t18 -1:2768, t13 1: 8673 . Mi wpisali 41 lat ( chociaż ur. we wrześniu) ,
ps . a na kiedy masz termin - u mnie 27/28 .08
To sa wyniki po skorygowaniu u Ciebie? A ile Ci wyszlo t21 podstawowe? Termin porodu na 26 .a według usg 24 sierpnia
 
Do góry