reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny witajcie w nowym tygodniu :-) Bozena47 zazdroszczę takiego męża. Mnie też rozłożyło już wczoraj, pewnie zarazilam się od mojego 3latka i właśnie teraz leżę z nim w łóżku i się kurujemy. Jednak na mojej głowie jest tez reszta dzieci więc i obiad i przepierke i ogarnąć dom muszę. Moj dzis w pracy ale wczoraj choć z dziewczynami na basen poszedł. Dobrze że na l4 jestem bo przynajmniej mogę zostać w domu i domowymi sposobami spróbować się leczyć. Maggy trzymam kciuki i czekam na newsy od Ciebie.
 
Dziewczyny witajcie w nowym tygodniu :-) Bozena47 zazdroszczę takiego męża. Mnie też rozłożyło już wczoraj, pewnie zarazilam się od mojego 3latka i właśnie teraz leżę z nim w łóżku i się kurujemy. Jednak na mojej głowie jest tez reszta dzieci więc i obiad i przepierke i ogarnąć dom muszę. Moj dzis w pracy ale wczoraj choć z dziewczynami na basen poszedł. Dobrze że na l4 jestem bo przynajmniej mogę zostać w domu i domowymi sposobami spróbować się leczyć. Maggy trzymam kciuki i czekam na newsy od Ciebie.

Szybkiego powrotu do zdrowia Mamcik [emoji6]
 
Hej :) U Nas piekna Pogoda az zyc sie chce.
Czuje sie swietnie i to mnie motywuje do Dalszej Walki z moim planem :)
Tak bardzo sie ciesze że Was poznałam
Moge Wywalić Wam moje smuty a Wy mnie wysluchacie heh

mIlego dzionka
 
Hej :) U Nas piekna Pogoda az zyc sie chce.
Czuje sie swietnie i to mnie motywuje do Dalszej Walki z moim planem :)
Tak bardzo sie ciesze że Was poznałam
Moge Wywalić Wam moje smuty a Wy mnie wysluchacie heh

mIlego dzionka

Zazdroszczę pogody u mnie drugi dzień pada [emoji19][emoji19].... ale masz racje możesz [emoji6][emoji10]... i jak ta pogoda na nas działa ... jaka pogoda takie samopoczucie [emoji12]
 
reklama
Zazdroszczę pogody u mnie drugi dzień pada [emoji19][emoji19].... ale masz racje możesz [emoji6][emoji10]... i jak ta pogoda na nas działa ... jaka pogoda takie samopoczucie [emoji12]
Oj prawda z tą pogodą :-) na mnie ogólnie okres jesienno zimowy dziala depresyjnie, chyba że słońce świeci i śnieg leży wtedy jest inaczej. Teraz to od kilku dni mam doła i jakieś lęki mnie dopadaja. Ciężko mi samej ze sobą wytrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry