reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Myślę Kika, że tak dobrze się czujesz też za sprawą hormonów ciążowych, które działają na kobiecy organizm rozluźniająco, wręcz uspokajająco , po to aby chronić dziecko. Ja też czuję się w ciąży o wiele mniej nerwowa niż wcześniej ... Jedyny raz w ciąży kiedy mocno się zdenerwowałam, wręcz wpadłam w panikę to kiedy pękł nam wężyk od kranu i zaczęło zalewać pokój mojej córki....
@Anika076 pewnie masz racje ja ostatnie stresowe zajście miałam jak naczytałam się na innych forach wpisów I wkręciłam sobie obumarły płód od tamtej pory nie czytam I nie porównuje z innymi konsultuje z lekarzem i ufam swojemu ciału
 
@Anika076 pewnie masz racje ja ostatnie stresowe zajście miałam jak naczytałam się na innych forach wpisów I wkręciłam sobie obumarły płód od tamtej pory nie czytam I nie porównuje z innymi konsultuje z lekarzem i ufam swojemu ciału

I słusznie Kika, a co ma być to i tak będzie ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie :)
 
Brumba jak Ty się czujesz jesteś już po badaniach Meggi jakieś nowe wieści? Lilly może taniec godowy by się przydał Hahaha to oczywiście żart ,fajna z Ciebie babeczka I wierze że dopniesz swego tak samo jak Maja I inne staraczki

Cześć Kochana:) tak ja po części badań tych zleconych przez ginekologa i wygląda na to że ani tocznia ani zespołu antyfosfolipidowego nie mam więc dalej nie wiem dlaczego ronię.. zostały jeszcze badania hormonow zlecone przez naprotechnologia ale to po miesiączce wiec czekam.:) a czuje się trochę lepiej, dziękuję. Zwolnienia mam jeszcze kilka tygodni żeby dojść do siebie.
 
I słusznie Kika, a co ma być to i tak będzie ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie :)
Zgadzam się co ma być to będzie i tego się trzymam .
Cześć Kochana:) tak ja po części badań tych zleconych przez ginekologa i wygląda na to że ani tocznia ani zespołu antyfosfolipidowego nie mam więc dalej nie wiem dlaczego ronię.. zostały jeszcze badania hormonow zlecone przez naprotechnologia ale to po miesiączce wiec czekam.:)
Super Brumba czyli wszystko idzie w dobrym kierunku ciesze się bardzo :)i oczywiście trzymam dalej kciuki o szybkie zafasolkowanie :)
 
reklama
Cześć LinaEwe i wielkie gratulacje ! . mimo, że teraz jesteś nieco przerażona całą sytuacją gwarantuję Ci, że perspektywa zacznie Ci się zmieniać z dnia na dzień jak maluszek będzie sobie rósł w Twoim brzuszku.
Ja też pracuję w wielkiej korporacji . wróciłam z macierzyńskiego i po kilku miesiącach znów jestem na L4 i czekam na moje drugie cudo. nie wiem, czy mam jeszcze gdzie wracać do pracy hehe , ale to nie jest teraz dla mnie ważne . Przy pierwszej ciąży stwierdziłam, że zawsze znajdę jakąś pracę.
Jeszcze całkiem niedawno też nie myślałam, że mogę zostać mamą . kiedy sprawdzałam test i wyszły mi dwie krechy siedziałam w kibelku i ryczałam z radości i... przerażenia. A potem z każdym dniem wraz z rozwojem mojego robaczka zmieniały mi się moje priorytety . Wiem teraz kto jest dla mnie najważniejszy i po co żyję . Wszystko wywróciło mi się w głowie do tego stopnia, że stwierdziliśmy z mężem - robimy drugie :D:D.
teraz jestem na początku 12 tyg i od tyg jestem totalnie rozłożona choróbskiem i oczywiście przerażona , że wpływa to na moje maleństwo , ale tyle dziewczyn chorowało i nic się nie działo więc staram się nie załamywać.
Głowa do góry , idź na L4 i ciesz się tym najwspanialszym okresem ile możesz
Kasiunia będzie dobrze. Zobaczysz.:tak: Infekcje nie leczone groźniehsze dla Maliszka. Trzymaj się i zdrówka:)
 
Do góry