reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziękuję Lilly40, Maja75 i znadziejami :-) Od wczoraj chodzę mocno przybita i z koszmarnym bólem głowy. Nie obyło się bez paracetamolu. Teraz już lepiej, ale emocje we mnie pozostały. Ja bardzo się cieszę z kolejnego cudu :-)

Może daj poczytać mężowi jak my staraczki po 43 i więcej pragniemy tego co Was spotkało ... jak my przeżywamy kasy miesiąc gdy @ powraca jak bumerang nieproszona ... może jak poczyta to zrozumie jakie ma szczęście być znów tatusiem ...
 
reklama
Tak termin mam na 25 sierpnia a urodziny obchodze 11 chcialabym wtedy urodzić ale chyba to nie realne. Moje pierwsze dziecko urodziłam w urodziny męża i nawet o tej samej godzinie co on się urodził. Wiec pasowało by tak zakończyć:laugh2::p
Ja mam na 7 sierpnia. Pierwsze dziecko urodziłam w urodziny moje i męża (tylko było to o miesiąc za wcześnie).
 
Maggy jak się czujesz ????


a u mnie tak średnio byłam u lekarza ale nic nie było widać...jest podejrzenie o ciąże pozamaciczną bo jakiś punkt zobaczył na szyjce. A w samej macicy nic. Kazał zrobić jeszcze bete i sprawdzać. poniżej 1000 bety mówił że i tak nic nie widać. Zrobiłam i mam 580. Muszę obserować jak przyrasta i jeszcze raz do niego w pod koniec iść.
 
a u mnie tak średnio byłam u lekarza ale nic nie było widać...jest podejrzenie o ciąże pozamaciczną bo jakiś punkt zobaczył na szyjce. A w samej macicy nic. Kazał zrobić jeszcze bete i sprawdzać. poniżej 1000 bety mówił że i tak nic nie widać. Zrobiłam i mam 580. Muszę obserować jak przyrasta i jeszcze raz do niego w pod koniec iść.
@Maggy39 mam nadzieję że to nie to co podejrzewa lekarz i że beta będzie ładnie rosnąć. Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie ;)
 
a u mnie tak średnio byłam u lekarza ale nic nie było widać...jest podejrzenie o ciąże pozamaciczną bo jakiś punkt zobaczył na szyjce. A w samej macicy nic. Kazał zrobić jeszcze bete i sprawdzać. poniżej 1000 bety mówił że i tak nic nie widać. Zrobiłam i mam 580. Muszę obserować jak przyrasta i jeszcze raz do niego w pod koniec iść.

Ohhhhh nieeee..... trzymam kciuki Maggy z całych sił żeby beta przyrastala jak oszalała [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Może daj poczytać mężowi jak my staraczki po 43 i więcej pragniemy tego co Was spotkało ... jak my przeżywamy kasy miesiąc gdy @ powraca jak bumerang nieproszona ... może jak poczyta to zrozumie jakie ma szczęście być znów tatusiem ...
Na tyle znam mojego męża, że wiem że na niego to nie podziała.
a u mnie tak średnio byłam u lekarza ale nic nie było widać...jest podejrzenie o ciąże pozamaciczną bo jakiś punkt zobaczył na szyjce. A w samej macicy nic. Kazał zrobić jeszcze bete i sprawdzać. poniżej 1000 bety mówił że i tak nic nie widać. Zrobiłam i mam 580. Muszę obserować jak przyrasta i jeszcze raz do niego w pod koniec iść.
Ja miałam tak w jednej z ciąż. Zdecydowanie za wczesnie poszłam i niepotrzebnie się nerwów najadłam. Dwa tygodnie później było już widać. Trzymam kciuki żeby u Ciebie też tak było.
 
reklama
a u mnie tak średnio byłam u lekarza ale nic nie było widać...jest podejrzenie o ciąże pozamaciczną bo jakiś punkt zobaczył na szyjce. A w samej macicy nic. Kazał zrobić jeszcze bete i sprawdzać. poniżej 1000 bety mówił że i tak nic nie widać. Zrobiłam i mam 580. Muszę obserować jak przyrasta i jeszcze raz do niego w pod koniec iść.

Maggy trzymam kciuki, że wszystko jest ok. jestem pełna nadziei , że beta będzie przyrastać - u mnie też nie było nic widać jeszcze w 7 tyg - a w ósmym lekarz znalazł maleństwo dopiero po długim poszukiwaniu..
 
Do góry