reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Czekałyście aż Wam się okres zaczął spóźniać ???... czy wcześniej ??
Ja jeszcze przed terminem miesiaczki zrobiłam test ciazowy, który pokazał kreske i cień cienia. Powtórzyła po 2 dniach i później po kolejnych dwóch każda kolejna była bardziej intensywniejszego koloru. Do badania u ginekologa na potwierdzenie ciazy chwilke poczekałam. Poszłam celowo około 7 tc żeby mieć pewność, że już serduszko bije. Wcześniej z synem wyrwała się za wczesnie, serduszko jeszcze nie biło lekarz kazała czekać 2 tygodnie. Później się stresowałam bezsensu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze przed terminem miesiaczki zrobiłam test ciazowy, który pokazał kreske i cień cienia. Powtórzyła po 2 dniach i później po kolejnych dwóch każda kolejna była bardziej intensywniejszego koloru. Do badania u ginekologa na potwierdzenie ciazy chwilke poczekałam. Poszłam celowo około 7 tc żeby mieć pewność, że już serduszko bije. Wcześniej z synem wyrwała się za wczesnie, serduszko jeszcze nie biło lekarz kazała czekać 2 tygodnie. Później się stresowałam bezsensu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

W jakim czasie po próbach ??? Jak już się skończyły dni płodne ???.... ja już się nie mogę doczekać i tak się zastanawiam próbować czy czekać .... a test czeka [emoji851]
 
Czekałyście aż Wam się okres zaczął spóźniać ???... czy wcześniej ??

Zrobiłam sobie test 25 dc czyli jak dla mnie dwa dni przed spodziewanym okresem.
I to jest bardzo dziwne, do dziś się zastanawiam co mnie naszło, bo byłam pewna jak nigdy że nie jestem w ciąży.:-D no i zaraz po teście jak doszlam do siebie trochę, pojechałam na badanie bety.:-) :)

Ale przez lata starań nigdy do okresu nie czekałam- zawsze dzień, dwa przed..cierpliwości nie miałam:)
 
Ostatnia edycja:
oj tak kochane czasem jakas sila ,przeczucie nas pcha ,mialam tak samo .pozniej jak sie zastanowilam i polaczylam fakty wszystko bylo jasne [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekałyście aż Wam się okres zaczął spóźniać ???... czy wcześniej ??

A ja nie chcialam nawet testu robić bo nie chcialam sie rozczarowac, tyle czasu nie udawało sie wiec nie wierzylam ze tym razem sie udalo chociaż spóźnial mi sie okres... myslalam ze to tylko jakieś zaburzenia i ze dostane okres , dopiero moja siostra zmusila mnie zebym kupila test :) jakie bylo moje zdziwienie kiedy okazało sie ze jestem w ciazy :) do lekarza poszlam w 7 tygodniu, chcialam wcześniej ale mial urlop.wtedy serduszko juz bilo:)
 
W jakim czasie po próbach ??? Jak już się skończyły dni płodne ???.... ja już się nie mogę doczekać i tak się zastanawiam próbować czy czekać .... a test czeka [emoji851]
Pierwszy test ciazowy wykonałam dzień przed spodziewana miesiaczka wówczas wyszła bardzo delikatna druga kreska, taki cień cienia. Później wykonałam test jeden dzień po terminie miesiaczki i druga kreska była już ciemniejsza i juz wtedy nabrałam pewnosci, że zaszłam w ciaze. To nie standard, bo u starszego syna robiłam test po terminie spodziewanej miesiaczki i nic nie wykazał. Ile jesteś przed miesiaczka czy juz po?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy test ciazowy wykonałam dzień przed spodziewana miesiaczka wówczas wyszła bardzo delikatna druga kreska, taki cień cienia. Później wykonałam test jeden dzień po terminie miesiaczki i druga kreska była już ciemniejsza i juz wtedy nabrałam pewnosci, że zaszłam w ciaze. To nie standard, bo u starszego syna robiłam test po terminie spodziewanej miesiaczki i nic nie wykazał. Ile jesteś przed miesiaczka czy juz po?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

24 miałam miesiączkę jesteśmy po dniach płodnych tzn dzisiaj jeszcze niby ostatni ... ale nie mogę się już doczekać
 
reklama
Do góry