reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moją historie znacie jestem typem bardziej wpadaczki niż staraczki :)Od kiedy pamiętam mam nieregularne okresy ,same nabrzmiałe piersi i nie pojawiający się na tzn czas okres nie były dla Mnie objawem zaciążenia .Dwa ostatnie dni przed Sylwestrem w pracy czułam się koszmarnie ,jakbym zjadła coś i się zatruła pomimo dość lekkostrawnego śniadania :)i tutaj zapaliła się czerwona lampka w głowie :biggrin2:29 grudnia wieczorem zrobiłam pierwszy test elektroniczny wyszło mi (schwanger +3 ) czyli ciąża powyżej 5 tygodnia .Oszołomiony mąż pojechał kupić jeszcze jeden test do apteki ,ale ostudzony przez Panią aptekarkę (która poinformowała go ,że skoro test elektroniczny wyszedł z górnej półki to ciąża jest na ponad 100 procent :)) przyjechał ze zwykłym kreskowym najtańszym testem na którym również pojawiły się dwie grube krechy :).2 stycznia pojechaliśmy potwierdzić ciąże u lekarza - NIE DA SIĘ UKRYĆ ŻE JEST PANI W CIĄŻY TO 8 TYDZIEŃ .Obraz oczu mojego małżonka bezcenny ,jakby wygrał w totolotka ,nie będę ukrywać ,że mi bardzo pomogło wasze wsparcie i optymizm od samego początku jak tutaj jestem ,za co ogromnie wam dziękuje :)

A w którym tyg. poszłaś na zwolnienie ?
bo ja się waham czy komuś już o tym mówić czy czekać
mąż chciał już dzwonić do teściowej ale go powstrzymałam
 
reklama
hi, ja się urlopuję właśnie, siedzę z rodzinką w ciechocinku, bo i tak musiałam wykorzystać część urlopu tegorocznego, bo u nas płacą wczasowe, a dodatkowa gotówka zawsze się przyda, zwłaszcza jak odliczę ile nam tu pójdzie :)
mało korzystam z zabiegów, ale staram sie odpoczywać i spacerki uskuteczniam. Pierwsze dni, to miała straszną aklimatyzację, ledwo ciągałam nogami, i tylko bym spała, a dziś juz 4 dzień i jestfajnie, nawet znalazłam czas by komputer odpalić :)
witaj Kasiuniu76, zapraszamy :)
 
hi, ja się urlopuję właśnie, siedzę z rodzinką w ciechocinku, bo i tak musiałam wykorzystać część urlopu tegorocznego, bo u nas płacą wczasowe, a dodatkowa gotówka zawsze się przyda, zwłaszcza jak odliczę ile nam tu pójdzie :)
mało korzystam z zabiegów, ale staram sie odpoczywać i spacerki uskuteczniam. Pierwsze dni, to miała straszną aklimatyzację, ledwo ciągałam nogami, i tylko bym spała, a dziś juz 4 dzień i jestfajnie, nawet znalazłam czas by komputer odpalić :)
witaj Kasiuniu76, zapraszamy :)

Tylko pozazdrościć ... wypoczywaj i korzystaj z chwili ..... chwilo trwaj [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
A w którym tyg. poszłaś na zwolnienie ?
bo ja się waham czy komuś już o tym mówić czy czekać
mąż chciał już dzwonić do teściowej ale go powstrzymałam

kasiunia76 na zwolnienie poszłam w 9 tygodniu ciąży za dobrą radą koleżanek z forum i nie żałuje ...W dniu wczorajszym moja arytmia dała mi się tak we znaki jak nigdy dotąd ,wraz z atakiem wkręciłam sobie zanikające objawy ciąży z dnia na dzień ,serce myślałam że mi eksploduje ,jak panikara .Dzisiaj o 17 byłam na wizycie i leżąc na fotelu myślałam tylko o jednym ,nie dość ,że nakręciłam siebie to jeszcze męża ,syna i córkę:( .Na szczęście z moją fasolką jest wszystko ok .Ciąża rozwija się prawidłowo i dziecko rośnie .Na 7 .02 mam zlecone badania genetyczne ,następny okres oczekiwania .Przyjechałam do domu i rozpłakałam się jak małe dziecko ,i tak sobie pomyślałam ,moje szczęście nie było planowane a ile strachu mi napędziło już w wstępnej fazie ciąży, to co dopiero czują kobiety które tak bardzo pragną i starają się z uporem maniaka o wymarzone dziecko ...chylę przed wami czoła kobitki :*
 
kasiunia76 na zwolnienie poszłam w 9 tygodniu ciąży za dobra rada koleżanek z forum i nie żałuje ...W dni wczorajszym moja arytmia dała mi się tak we znaki jak nigdy dotąd ,wraz z atakiem wkręciłam sobie zanikające objawy ciąży z dnia na dzień ,serce myślałam że mi eksploduje ,jak panikara .Dzisiaj o 17 byłam na wizycie i leżąc na fotelu myślałam tylko o jednym ,nie dość ,że nakręciłam siebie to jeszcze męża ,syna i córkę:( .Na szczęście z moją fasolką jest wszystko ok .Ciąża rozwija się prawidłowo i dziecko rośnie .Na 7 .02 mam zlecone badania genetyczne ,następny okres oczekiwania .Przyjechałam do domu i rozpłakałam się jak małe dziecko ,i tak sobie pomyślałam ,moje szczęście nie było planowane a ile strachu mi napędziło już w wstępnej fazie ciąży, to co dopiero czują kobiety które tak bardzo pragną i starają się z uporem maniaka o wymarzone dziecko ...chylę przed wami głowę kobitki :*

Oooooo rany Julka Kika Tobie to kopniaczki się należą .... ależ sobie na wkręcała masakra .... myśl pozytywnie Twoja fasolka tego potrzebuje ....
 
Oooooo rany Julka Kika Tobie to kopniaczki się należą .... ależ sobie na wkręcała masakra .... myśl pozytywnie Twoja fasolka tego potrzebuje ....
Wiem Lilly40 zachowałam się jak typowa panikara :( i nakręciłam taki film zgrozy że szok ...ale nie potrafiłam się zatrzymać jak nigdy ,przeczytałam w nocy prawie całe forum a serce miałam przy gardle :(
 
Wiem Lilly40 zachowałam się jak typowa panikara :( i nakręciłam taki film zgrozy że szok ...ale nie potrafiłam się zatrzymać jak nigdy ,przeczytałam w nocy prawie całe forum a serce miałam przy gardle :(

Masz teraz nauczkę ... żeby już tak się nie nakręcać .... następnym razem pisz do nas .... pomożemy , pogadamy .... razem damy radę [emoji6]
 
cześć dziewczynki [emoji4] zostawić was na chwilę i od razu takie niusy [emoji6]
gratulacje wszystkim zafasolkowanym! super dziewczyny, nudnej ciąży życzę [emoji16] tym, które mają obawy czy dadzą radę oświadczam: macierzyństwo po 40-tce jest super [emoji106] człowiek nie dość że doświadczony to i spokojniejszy jakiś [emoji6] no i co dziwniejsze na brak energii nie narzekam, powiedziałabym że nawet wprost odwrotnie [emoji16] latam z wózkiem jak szalona i kilometrówki nabijam, minimum 5, czasem 7km robię dziennie, do tego domek ogarnięty i dzieci szczęśliwe i uśmiechnięte [emoji16]
nacieszyć się nie mogę tym moim bąbelkiem [emoji16] dla tych, które nie wiedzą - to największa niespodzianka w moim życiu, wpadka w 100%, myślałam że menopauza mi się zaczyna [emoji23]

my dzisiaj zaczęliśmy wprowadzać pierwsze jedzonko, młody zadziwiony ale przeszczęśliwy [emoji16]
do tego rośnie jak szalony, cztery miechy już za nami i prawie 8kg na liczniku [emoji16]

trzymajcie się kochane ciężarówki, a wszystkim staraczkom życzę pozytywnych testów! [emoji4] będę do was wpadać raz na jakiś czas [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczynki [emoji4] zostawić was na chwilę i od razu takie niusy [emoji6]
gratulacje wszystkim zafasolkowanym! super dziewczyny, nudnej ciąży życzę [emoji16] tym, które mają obawy czy dadzą radę oświadczam: macierzyństwo po 40-tce jest super [emoji106] człowiek nie dość że doświadczony to i spokojniejszy jakiś [emoji6] no i co dziwniejsze na brak energii nie narzekam, powiedziałabym że nawet wprost odwrotnie [emoji16] latam z wózkiem jak szalona i kilometrówki nabijam, minimum 5, czasem 7km robię dziennie, do tego domek ogarnięty i dzieci szczęśliwe i uśmiechnięte [emoji16]
nacieszyć się nie mogę tym moim bąbelkiem [emoji16] dla tych, które nie wiedzą - to największa niespodzianka w moim życiu, wpadka w 100%, myślałam że menopauza mi się zaczyna [emoji23]

my dzisiaj zaczęliśmy wprowadzać pierwsze jedzonko, młody zadziwiony ale przeszczęśliwy [emoji16]
do tego rośnie jak szalony, cztery miechy już za nami i prawie 8kg na liczniku [emoji16]

trzymajcie się kochane ciężarówki, a wszystkim staraczkom życzę pozytywnych testów! [emoji4] będę do was wpadać raz na jakiś czas [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej Pitu-pitu ... gratuluje i dziękuje za tak wspaniałe słowa otuchy .... jak widzisz sama niektórym bardzo jest potrzebne takie wsparcie[emoji6] .... miło ze zajrzałas zapraszamy częściej .... ....
 
Do góry