reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

24 miałam miesiączkę jesteśmy po dniach płodnych tzn dzisiaj jeszcze niby ostatni ... ale nie mogę się już doczekać

Oj to jeszcze bardzo wcześnie. Rozumiem Cię doskonale bo sama wychodziłam ze skóry i liczyłam każdy dzień:tak:
Najwcześniej kiedy udało mi się uchwycić ciążę to 23 dzień cyklu. Tylko ja zwykle robiłam najpierw betę bo badanie jest czulsze niż test ciążowy. Ja mam krótkie cykle więc i owulacji wcześnie.
 
reklama
24 miałam miesiączkę jesteśmy po dniach płodnych tzn dzisiaj jeszcze niby ostatni ... ale nie mogę się już doczekać

Moją historie znacie jestem typem bardziej wpadaczki niż staraczki :)Od kiedy pamiętam mam nieregularne okresy ,same nabrzmiałe piersi i nie pojawiający się na tzn czas okres nie były dla Mnie objawem zaciążenia .Dwa ostatnie dni przed Sylwestrem w pracy czułam się koszmarnie ,jakbym zjadła coś i się zatruła pomimo dość lekkostrawnego śniadania :)i tutaj zapaliła się czerwona lampka w głowie :biggrin2:29 grudnia wieczorem zrobiłam pierwszy test elektroniczny wyszło mi (schwanger +3 ) czyli ciąża powyżej 5 tygodnia .Oszołomiony mąż pojechał kupić jeszcze jeden test do apteki ,ale ostudzony przez Panią aptekarkę (która poinformowała go ,że skoro test elektroniczny wyszedł z górnej półki to ciąża jest na ponad 100 procent :)) przyjechał ze zwykłym kreskowym najtańszym testem na którym również pojawiły się dwie grube krechy :).2 stycznia pojechaliśmy potwierdzić ciąże u lekarza - NIE DA SIĘ UKRYĆ ŻE JEST PANI W CIĄŻY TO 8 TYDZIEŃ .Obraz oczu mojego małżonka bezcenny ,jakby wygrał w totolotka ,nie będę ukrywać ,że mi bardzo pomogło wasze wsparcie i optymizm od samego początku jak tutaj jestem ,za co ogromnie wam dziękuje :)
 
Oj to jeszcze bardzo wcześnie. Rozumiem Cię doskonale bo sama wychodziłam ze skóry i liczyłam każdy dzień:tak:
Najwcześniej kiedy udało mi się uchwycić ciążę to 23 dzień cyklu. Tylko ja zwykle robiłam najpierw betę bo badanie jest czulsze niż test ciążowy. Ja mam krótkie cykle więc i owulacji wcześnie.

Niooooo wiem wiem ze bardzo wcześnie ale te dni ..... końca nie maja hehehe
 
24 miałam miesiączkę jesteśmy po dniach płodnych tzn dzisiaj jeszcze niby ostatni ... ale nie mogę się już doczekać
Ach Lilly ty sie nam tu tak nie nakrecaj.Ja mam miesiavzke co 24 lub co 26 roznie .Kiedys mialam tylko co 26,a terax od tamtego roku gdzies od czerwva mi sie to zmienilo.Tez mialam duzo stresow,dos poteznych .W tym miesiacu 24dzien nic,ooo mysle czekam i przychodzi 26 dzien bol jak na miesiaczke ,ale dalej nic.I punkt kulminacyjny nastapil w nocy i co lipaaaaaaaaa.
 
Ach Lilly ty sie nam tu tak nie nakrecaj.Ja mam miesiavzke co 24 lub co 26 roznie .Kiedys mialam tylko co 26,a terax od tamtego roku gdzies od czerwva mi sie to zmienilo.Tez mialam duzo stresow,dos poteznych .W tym miesiacu 24dzien nic,ooo mysle czekam i przychodzi 26 dzien bol jak na miesiaczke ,ale dalej nic.I punkt kulminacyjny nastapil w nocy i co lipaaaaaaaaa.

Spoko Loko nie nakręcam się ... pierwszy raz jestem w takiej sytuacji wiec zrozum troszeczkę jestem podekscytowana .... dlatego podpytuje bom ciekawska baba jestem
 
Fajna baba jesyes na wesolo fajnie twoje posty sie czyta.Czekaj czekaj a ty masz juz dzieci,bo nie pamietam ,a nie chce mi sie szukac.

Nooooo stare chłopy Hehehe 24 i 22 z małżeństwa .... po 17 latach małżeństwa pogoniłam dziada bo już był czas Hahahah.... ja mam już 4 lata po 40tce [emoji33][emoji33][emoji33].... wiec trochę to wszystko przeżywam.... No dobra 4 będzie w październiku ale co zrobić jak już nowy rok :-( . Dobrze ze mój narzeczony młodszy o cały rok Hahahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry