reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witaj Kika :) W tym roku kończę 42 lata i jestem w 32 tygodniu ciąży :)
Mam nadzieję, że Twoja arytmia nie spowoduje żadnych problemów z ciążą czy pogorszenia stanu Twojego zdrowia, pytałaś może lekarza jakie mogą być konsekwencje dla Ciebie? W każdym razie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze i myślę, że nie powinnaś martwić się na zapas... Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:)

Anika076 dziękuje ,dla Ciebie i Twojego maleństwa też wszystkiego co najlepsze:).W piątek mam wizytę u kardiologa ,mam nadzieje ,ze wszystko będzie dobrze..:)
 
Hej dziewczyny .... tak się zastanawiam .... i zastanawiam .... i nie będę się zastanawiać tylko zapytam .... skąd pochodzicie ???? Gdzie obecnie mieszkacie ??? .... macie ochotę wyrwać się z domu i spotkać się w realu ???.... takie nasze babskie po 40 BabyBoom..... co Wy Na to ????

Cześć dziewczynki:) Ja jestem z Niemiec ,dokładnie z południowo -zachodnich stron .Jestem typem podróżnika ,więc z miłą chęcią się z wami spotkam czy to w Polsce czy w Irlandii itd .:).Miło by było realnie poznać takie waleczne i pełne optymizmu kobiety ,dążące do wymarzonego celu :)
 
żartujecie sobie, tylko ja siedzę w Polsce? a reszta rozbija się gdzieś po świecie :)
jestem z północno-wschodniej części, gdzieś na styku mazur i podlasia :)
 
żartujecie sobie, tylko ja siedzę w Polsce? a reszta rozbija się gdzieś po świecie :)
jestem z północno-wschodniej części, gdzieś na styku mazur i podlasia :)

Pewnie nie tylko Ty jesteś z pl ... może reszta dziewcząt nie jest zainteresowana ....ps. Jaki to problem zapraszamy chętnych za granice pl tu tez możemy się spotkać [emoji16][emoji6]
 
Ja mieszkam w Uk a dokładnie w Walii...
Obecnie jestem w Pl i zrobiłam badania ...okazuje sie ze z lh i fsh mam problem...jutro kolejna wizyta u gina...modle sie zeby dalo rade wyregulowac te hormony...inaczej wielka lipa z potomstwa :(
 
reklama
Do góry