reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Agu76 to pocieszająca wiadomość ja też choruje właśnie na arytmie ...buziole dla maleńkiej

Witaj Kika :) W tym roku kończę 42 lata i jestem w 32 tygodniu ciąży :)
Mam nadzieję, że Twoja arytmia nie spowoduje żadnych problemów z ciążą czy pogorszenia stanu Twojego zdrowia, pytałaś może lekarza jakie mogą być konsekwencje dla Ciebie? W każdym razie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze i myślę, że nie powinnaś martwić się na zapas... Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:)
 
Hej dziewczyny .... tak się zastanawiam .... i zastanawiam .... i nie będę się zastanawiać tylko zapytam .... skąd pochodzicie ???? Gdzie obecnie mieszkacie ??? .... macie ochotę wyrwać się z domu i spotkać się w realu ???.... takie nasze babskie po 40 BabyBoom..... co Wy Na to ????
 
pomysł super tylko gorzej z realizacją choc mysle ze jakas czesc z nas miałaby możliwość. no kobitki do dzieła, czy jest ktoś z Lodynu[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
pomysł super tylko gorzej z realizacją choc mysle ze jakas czesc z nas miałaby możliwość. no kobitki do dzieła, czy jest ktoś z Lodynu[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem z Irlandii północnej ... i nie chodzi mi o to ze teraz już ale może za jakiś czas ... może gdzieś w pl np. Nad morzem albo w górach albo gdzieś po środku pl [emoji6].... jak to mówią dla chcącego nic trudnego .... byłoby super ....
 
ja nie mówię nie[emoji4]jestem baaardzo chętna na spotkania moze byc nawet Irlandia, tylko to zycie płata figle . ale poczekajmy na resztę [emoji6] niech mamusie sie udziela i zobaczymy co i jak[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polska to piękny kraj mysle ze nie bedzie problemu podjechac[emoji6]. chyba kazdy z nas raz na jakiś czas odwiedza nasze rodzinne katy[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry