reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Chciałam się przedstawić nieśmiało☺
Mam na imię Ania. Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 12 lat i dwóch aniołków. Obecnie spodziewam się kolejnego naszego upragnionego choć niespodziewanie poczętego dziecka:D
Chodzi o to że staraliśmy się od około 4 lat w tym czasie przenieśliśmy dwie straty więc ostatnio odpuściliśmy starania bo chyba już nie mamy siły na kolejną stratę... mam 41 lat, jak Pan Bóg pozwoli to nasze Maleństwo urodzi się w okolicach moich 42 urodzin☺
Dziś mamy dokładnie 6 tygodni.☺
 
reklama
Chciałam się przedstawić nieśmiało[emoji5]
Mam na imię Ania. Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 12 lat i dwóch aniołków. Obecnie spodziewam się kolejnego naszego upragnionego choć niespodziewanie poczętego dziecka:D
Chodzi o to że staraliśmy się od około 4 lat w tym czasie przenieśliśmy dwie straty więc ostatnio odpuściliśmy starania bo chyba już nie mamy siły na kolejną stratę... mam 41 lat, jak Pan Bóg pozwoli to nasze Maleństwo urodzi się w okolicach moich 42 urodzin[emoji5]
Dziś mamy dokładnie 6 tygodni.[emoji5]

Witaj Aniu ... zostaje nam tylko pogratulować ... trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie [emoji6]
 
Chciałam się przedstawić nieśmiało[emoji5]
Mam na imię Ania. Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 12 lat i dwóch aniołków. Obecnie spodziewam się kolejnego naszego upragnionego choć niespodziewanie poczętego dziecka:D
Chodzi o to że staraliśmy się od około 4 lat w tym czasie przenieśliśmy dwie straty więc ostatnio odpuściliśmy starania bo chyba już nie mamy siły na kolejną stratę... mam 41 lat, jak Pan Bóg pozwoli to nasze Maleństwo urodzi się w okolicach moich 42 urodzin[emoji5]
Dziś mamy dokładnie 6 tygodni.[emoji5]
Witamy i zapraszamy, rozgość się u nas. Gratuluje Ci i życzę spokojnej ciazy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale moi chlopcy nie daja mi wolnej chwili.
Jesli chodzi o porod domowy w Polsce to najwazniejsze znalezc polozna. I tu zalezy od regionu. Np w Warszawie jest kilka a w niektorych regionach kiepsko. Kiedys byl ich spis na str dobrzeurodzeni.
Druga sprawa to pewnosc, ze sie tego chce, swoja i meza. A reszta to juz z gorki :)
Polozna zleca cala serie wymaganych badan. Nasza przyjechala do nas z ogromna waliza, w ktorej miala nawet butle z tlenem. My bylismy spokojni o dzidzie i o mnie, a komfort pierwszej nocy we wlasnym lozku nie do przecenienia.
My sie zdecydowalismy przy drugim dziecku, porod byl piekny i szybki, potem polozna pozostala z nami 2 godz a nastepnego dnia byl neonatolog, ktory wczesniej sie na to zgodzil.
Jakby ktos byl zainteresowany szczegolami to chetnie odpowiem na pytania :)
 
Chciałam się przedstawić nieśmiało☺
Mam na imię Ania. Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 12 lat i dwóch aniołków. Obecnie spodziewam się kolejnego naszego upragnionego choć niespodziewanie poczętego dziecka:D
Chodzi o to że staraliśmy się od około 4 lat w tym czasie przenieśliśmy dwie straty więc ostatnio odpuściliśmy starania bo chyba już nie mamy siły na kolejną stratę... mam 41 lat, jak Pan Bóg pozwoli to nasze Maleństwo urodzi się w okolicach moich 42 urodzin☺
Dziś mamy dokładnie 6 tygodni.☺
Witaj i gratuluję.
 
witamy Aniu i trzymamy kciuki ,ja tak jak ty podobnie tzn jak urodze to rowniez dobije mi 42rok zycia ,teraz jestem w 13 tyg i oby dalej ,musze przyznac ze coraz szybciej to leci.[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basiek76 i Zasmucona dziekuje za ciepłe przyjęcie☺
Dziś byłam na Usg- 6t1d i w macicy byl tylko pęcherzyk oraz cialko żółte w jajniku...
Nie było zarodka niestety i nie wiadomo czy to za wcześnie czy to coś nieprawidłowego...
Hcg wczoraj miałam 46 tyś to już chyba powinien być zarodeczek widoczny...
Jutro robię jeszcze raz hcg- tak zalecila ginekolog...
 
reklama
Izolda 1973 a ty lekarz jutro daj xnac co powiedzial
Witam , niestety wczoraj u lekarza dowiedziałam się , ze nic nie będzie z tej ciąży :(( a dzisiaj zaczęłam krwawić , i właśnie tracę naszego aniołka :((( dziękuje dziewczyny za dobre słowa i trzymam kciuki za Was wszystkie , ja już więcej nie będę próbować :((
 
Do góry