reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
@Aganiak witaj! trzymam kciuki i odzywaj się [emoji5]️

@basiek76, @ewkamm, @Anika076, @Chrząszczyk super dziewczyny! kciuki nadal zaciśnięte! [emoji5]️ kurcze, ale ten czas leci...

@Maja75 u mnie już zapukało [emoji6] nie myśl o wieku, jak widać na tym wątku wszystko może się zdarzyć i w każdej chwili [emoji16]

my właśnie wróciliśmy ze spaceru, młody prawie 3h w wózku sobie pospał [emoji4] to lubię [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie nie odzywam, bo brak mi czasu. Moje blizniaki maja 6 tyg a ja 42 lata :) i teraz smieje sie, ze wydawalo mi sie, ze jestem juz za stara na dzieci. Teraz czuje sie bardzo mlodo, mam duzo sily, bo musze miec i zuelnie zapomnialam o moim wieku!
 
kurcze ja tez bede miala 42 jak urodze i myslalam tak samo, normalnie identycznie[emoji16]az strach pomyslec o tym czasie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh kochane a ja caly czas walcze...na swieta jade do Pl wiec sie z meze przebadamy...nie bylo mnie tutaj bo postanowilam ze na troche odpoczne od forum zeby za duzo nie myslec....dalam sobie czas i jak narazie nic....czekam na wtorek kiedy powinna pojawic sie @ wiec nie wiem co bedzie ale czuje ze nastepny miesiac nic...stad moje przemyslenia ze nie mam blokady bo naprawde ta kwestie ostatnio zostawilismy na ostatnim planie...Napewno wiem ze progesteron musze zbadac ale kolejne badania niech gin mi podpowie....
Kurde nie myslalam ze w wieku 42 lat bede musiala sie martwic o dzidzie....mam 3 i nie bylo wczesniej problemów...ahhh ta natura....
Pitu-pitu mam nadzieje ze starszy syn juz ok....
Za te co czekaja i za te co juz zafasolkowane trzymam kciuki....Kochane i nam sie uda ...bo musi :) a za te co juz maja malenstwa....hmmm....kochane zazdroszcze Wam!!!! ale i kibicuje zeby sie zdrowo rozwijały :)
 
Witam
Nawet nie wiedziałam , ze jest takie fajne i przydatne forum :) Mam 44 lata i chyba jedna z najstarszych przyszłych mam, wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski -jeszcze jestem w szoku i mam straszny kołowrotek w głowie . Mam dwóch wspaniałych synów 25, 20 lat i byłam młoda mama , a teraz będę „dojrzała mama „ . Od zawsze mówiłam, ze jak zajdę w ciąże to nie będę płakać , ale teraz mam strasznie dużo wątpliwości .Teraz gdy to stało się faktem boje się , ze jednak jestem za stara - chociaż nie czuje się na swój wiek. Jeszcze nikomu nie powiedziałam , czekam na potwierdzenie u lekarza , ale ja nie mam wątpliwości ze jestem w ciąży . Czy któraś z Was miała podobne rozterki ? Boje się jak zareagują dorośli synowie ? Boje się, ze jednak zdrowie już nie będzie takie aby ciąża przebiegała bez powikłań , a także ze powikłania będą z powodu wieku , ach po prostu strasznie się boje :(( a niestety Z mężem żyjemy daleko od siebie i dopiero zobaczymy się za dwa tygodnie i chciałabym mu powiedzieć o ciąży osobiście z nie na telefon i w taki sposób jestem z tymi wszystkimi wątpliwościami sama :(((
 
Witam
Nawet nie wiedziałam , ze jest takie fajne i przydatne forum :) Mam 44 lata i chyba jedna z najstarszych przyszłych mam, wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski -jeszcze jestem w szoku i mam straszny kołowrotek w głowie . Mam dwóch wspaniałych synów 25, 20 lat i byłam młoda mama , a teraz będę „dojrzała mama „ . Od zawsze mówiłam, ze jak zajdę w ciąże to nie będę płakać , ale teraz mam strasznie dużo wątpliwości .Teraz gdy to stało się faktem boje się , ze jednak jestem za stara - chociaż nie czuje się na swój wiek. Jeszcze nikomu nie powiedziałam , czekam na potwierdzenie u lekarza , ale ja nie mam wątpliwości ze jestem w ciąży . Czy któraś z Was miała podobne rozterki ? Boje się jak zareagują dorośli synowie ? Boje się, ze jednak zdrowie już nie będzie takie aby ciąża przebiegała bez powikłań , a także ze powikłania będą z powodu wieku , ach po prostu strasznie się boje :(( a niestety Z mężem żyjemy daleko od siebie i dopiero zobaczymy się za dwa tygodnie i chciałabym mu powiedzieć o ciąży osobiście z nie na telefon i w taki sposób jestem z tymi wszystkimi wątpliwościami sama :(((

jaką dojrzałą mamą? będziesz młodą mamą, zobaczysz, jak się wszystko zmieniło przez te 20 lat :)
badania, usg, zalecenia itp :) Odmłodniejesz, a synowie? pewnie już wyszli z domu, może sie juz szykują do zakładania własnych rodzin, może pomogą,a może będą zazdrośni? ale wszystko będzie dobrze :)
44 to nie jest górna granica :)
 
reklama
Witam
Nawet nie wiedziałam , ze jest takie fajne i przydatne forum :) Mam 44 lata i chyba jedna z najstarszych przyszłych mam, wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski -jeszcze jestem w szoku i mam straszny kołowrotek w głowie . Mam dwóch wspaniałych synów 25, 20 lat i byłam młoda mama , a teraz będę „dojrzała mama „ . Od zawsze mówiłam, ze jak zajdę w ciąże to nie będę płakać , ale teraz mam strasznie dużo wątpliwości .Teraz gdy to stało się faktem boje się , ze jednak jestem za stara - chociaż nie czuje się na swój wiek. Jeszcze nikomu nie powiedziałam , czekam na potwierdzenie u lekarza , ale ja nie mam wątpliwości ze jestem w ciąży . Czy któraś z Was miała podobne rozterki ? Boje się jak zareagują dorośli synowie ? Boje się, ze jednak zdrowie już nie będzie takie aby ciąża przebiegała bez powikłań , a także ze powikłania będą z powodu wieku , ach po prostu strasznie się boje :(( a niestety Z mężem żyjemy daleko od siebie i dopiero zobaczymy się za dwa tygodnie i chciałabym mu powiedzieć o ciąży osobiście z nie na telefon i w taki sposób jestem z tymi wszystkimi wątpliwościami sama :(((
 
Do góry