reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

zdecydowanie za rzadko ostatnio tu zaglądam, a widzę że wątek nagle ożył [emoji846] super!

dorota kciuki to ja trzymam za was dziewczyny już od dawna! mocno, aż boli [emoji6] odzywaj się koniecznie, będę czekać na wiadomości od ciebie!

pilotka super że jesteś już na finiszu [emoji846] u mnie też chłopak, trzy razy potwierdzony mimo tego że to dopiero 16tc [emoji6]
a czemu cc? miałaś już wcześniej? nie wiedziałam że taki młody wiek może być wskazaniem... [emoji6]

Groszek co u ciebie??

agutka76 gratulacje!! [emoji1] nudnej i spokojnej ciąży ci życzę, odzywaj się czasem [emoji846]

Ansure kiedy robisz test?? nie trzymaj nas już w niepewności... [emoji6] trzymam mocno kciuki! [emoji110]️

ja przerażona błyskawicznym przybieraniem na wadze wymyśliłam sobie w zeszłym tygodniu, że w związku z poprawą pogody zacznę się znowu ruszać i zaczęłam chodzić na piechotę do pracy... prułam 2 kilometry jak rasowa ciężarówka 6-7km/h a po dwóch dniach plamienia... [emoji15] gin stwierdził, że wszystko pod kontrolą i zakazał szaleństw [emoji6] uspokoiło się trochę ale nie do końca... powiedział że duphaston generalnie nic nie daje i żebym sobie głowy nie zawracała takimi pomysłami [emoji6]

życzę wam miłego i spokojnego weekendu, ja relaksuję się na działeczce, jutro od rana leżaczek i książeczka na słoneczku a reszta niech wokół mnie skacze [emoji6] a co! - nie ma to jak porządnie się ustawić [emoji39]

odzywajcie się dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Poczterdziestce, w sumie ja tez chcialam sn ale lekarka sie uparla, ze to bedzie dla mnie i dla dziecka lepsze. Teraz to juz mam namieszane w glowie.
Najgorsze jest to, ze nie wiem na co sie nastawiac.
 
Pitu-pitu, watek trzeba rozkrecic, bo jest nas duzo a tak na prawde nie mamy gdzie popisac :)
Haha no moze nie koniecznie ten wiek taki młody :).
To bedzie moje pierwsze dziecko :)
Jezeli chodzi o wage to ja mialam odwrotny problem. Bardzo malo tylam dopiero w koncowce ruszylo :)
Czesto jest tez odwrotnie, na poczatku waga idzie do gory a pozniej sie zatrzymuje.
Kochana 16tc to juz bezpieczna ciaza aczkolwiek waga nie jest najwazniejsza. Zrzucic po porodzie :) Wazniejsza jest dzidzia i nie szalej za bardzo, bo plamienia nie brzmia dobrze. Chociaz na prawde nie chce Cie straszyc.
Jutro tez ma byc podobna pogoda i tez planuje na dzialeczce lezaczek, ksiazka i pelen relaksik :)
 
basia trollu reklamowy, przenieś się może na forum dla zakupoholików bo strasznie to kurka irytujące


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia, roznie mowia o rozstepach. Niektorzy twierdza, ze za nie odpowiedzialny jest jakis hormon i nie mamy na nie wiekszego wpływu.
Ja na poczatku smarowalam sie bio ol, do trzeciego miesiaca. Pozniej juz Palmers a teraz oliwka z rossmana.
Na razie nic nie widze u siebie ale moga wyjsc w kazdym momencie. Podobno nawet po porodzie.
 
pilotka basia jest reklamowym trollem, zagląda na różne wątki i wrzuca posty z wplecioną reklamą [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
pilotka u mnie trzecia ciąża i zupełna niespodzianka [emoji15] powiem więcej - zapierałam się że więcej dzieci nie chcę (mam syna 17l. i córę 8l.) bo wreszcie chciałam odetchnąć i trochę pożyć [emoji6] na dokładkę w zeszłym roku odeszłam po wielu latach od faceta, który zgnębił mnie psychicznie i zaczynam od nowa uczyć się żyć... z ukochanym, który daje mi dużo nadziei na to, że będziemy szczęśliwi [emoji4] ta ciąża teoretycznie nie powinna się "zdarzyć" - prawdopodobieństwo że zaciążę wynosiło 0,0001% [emoji23]
płakałam dwa tygodnie bez przerwy, potem depresja, od ok. dwóch - trzech zaczynam się z nią oswajać.... a może nawet trochę cieszyć, tym bardziej że młodzież zdrowa i śliczna i zaczyna ostre kopniaczki [emoji6]
zobaczymy jak będzie, na razie powoli oswajam się z tym, że zostawiłam przeszłość za sobą a przede mną nowe (choć niełatwe [emoji6]) wyzwania...
trochę zazdroszczę ci tej zaplanowanej cesarki bo ja z kolei mam schizę że urodzę w domu, mój poprzedni poród trwał niecałą godzinę więc jeśli tak pójdzie i tym razem to szpital powinnam mieć w zasięgu wzroku [emoji16]
miłego i ciepłego weekendu [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pitu- pitu, moja mama nie urodzila jak miala 37lat a tato 40.
Pierwszy jej maz zginal w wypadku jak byla w 9 miesiacu ciazy. Pozniej przez 10 lat byla sama.
Wtedy poznala mojego ojca. Nie chciala juz wiecej dzieci, bo moj brat juz byl duzy. Tato natomiast chcial bardzo.
Zawsze mowila, ze jak ja sie urodzilam to odmłodniała a ojciec oszalał ze szczescia.
Bylam takim oczkiem w glowie. Brat dorosl i zostalam im ja. Caly czas byli mlodzi. Duzy kontakt z mlodszymi od siebie ludzmi, rodzicami moich kolezanek i kolegow.
Zawsze mowili, ze ta wpadka to bylo najlepsze co moglo im sie przytrafic :)
Dlatego zobaczysz jak urodzisz wszystko Ci sie odmieni :) Docenisz macierzynstwo w tym wieku. Podobno jest zupelnie inne niz gdy sie ma 20 lat.
 
Ostatnia edycja:
Myle, ze jak kobieta w naszym wieku uprze sie na cesarke to ja zrobia.
U mnie problem jest taki, ze ja sama nie wiem czego chce.
Wiadomo nie mam doswiadczen ale podobno nie ma dwoch takich samych porodow.
Zreszta w naszym wieku czesto kobiety klada do szpitala przed terminem. Nie martw sie na zapas. Jeszcze duzo czasu masz do takich decyzji.
Ze mna o porodzie zaczeli rozmawiac dopiero w 9miesiacu.
 
reklama
Cześć, witam się dobrą wiadomością. Moja córeczka jest juz ze mną, urodzona w 38+1 tc, 2900, apgar 10. Poród SN, 12 godzin, męczący i dość bolesny, ale teraz już tylko pełnia szczęścia [emoji173]️. Dla przypomnienia mam skończone 42 lata i to moje pierwsze dzieciątko :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry