reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Maui ponoć ciąża to jak bomba hormonalna -odmładza tak usłyszałam od lekarki :-) :) Ja to pod koniec ciąży ledwo się wlokłam i jakoś było mi o wiele ciężej niż w poprzednich zgagi,skurcze,puchnące zwłaszcza stopy no ale fajnie ,że Ty się dobrze czujesz:tak:
 
reklama
Maui ponoć ciąża to jak bomba hormonalna -odmładza tak usłyszałam od lekarki :-) :) Ja to pod koniec ciąży ledwo się wlokłam i jakoś było mi o wiele ciężej niż w poprzednich zgagi,skurcze,puchnące zwłaszcza stopy no ale fajnie ,że Ty się dobrze czujesz:tak:
Mam zgagę, ale dam radę :happy:
 
Na zgagę mi pomagały migdały synowa piła mleko Mleka nie polecam zwłaszcza pełnotłustego i w dużych ilościach z powodu kaloryczności:-D:tak:nie brałam ranigastów wolałam jak najmniej chemii używać
 
Dziewczyny okres spóźnia mi się 4 dni a testy wychodzą negatywne i zrobiłam betę wynik to 51.07mlU/ml , jutro powtórzę badanie.
 
Witam !
Drogie Panie mam taki dylemat życiowy.....mam córkę 17 lat, syna 4 i dzisiaj kończę 41 lat....i marze o trzecim dziecko...Ale lęk czy dam radę,co z pracą...a może jestem za stara.. Jak czytam Wasze wpisy to wszystko wydaje się takie łatwe...ale wiem jakie jest życie...nie mam znikąd pomocy...A jednak marzenie i hormony robią swoje.....
 
Witam !
Drogie Panie mam taki dylemat życiowy.....mam córkę 17 lat, syna 4 i dzisiaj kończę 41 lat....i marze o trzecim dziecko...Ale lęk czy dam radę,co z pracą...a może jestem za stara.. Jak czytam Wasze wpisy to wszystko wydaje się takie łatwe...ale wiem jakie jest życie...nie mam znikąd pomocy...A jednak marzenie i hormony robią swoje.....
a JAKIEJ pomocy potrzebujesz?
 
reklama
Do góry