reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Olimpia ale masz pecha z tym czymś:no: lecz się i uważaj na siebie chociaż wszystko dobrze się skończy to jednak aż dziwne, że takie się przyplątało...
Majuska kiedyś czytałam, że te ochoty i ich brak to obawa przed kolejną ciążą, zmęczenie, niewyspanie. Myślę ze wszystki czynniki mają wpływ i trzeba po koleić je eliminować. Ja już myślę o spirali i zaraz na pierwszej wizycie po porodzie spytam się o pierwszy możliwy i bezpieczny termin na jej założenie. Nie chcę trząść się ze strachu, że znowu mogę zajść w ciążę bo to duży dyskomfort podczas nocnych przytulanek i nici z tego wychodzą potem... Kobieta rozdrażniona bo niezadowolona, mąż niezadowlony bo się nie spełnił jako partner i oto mamy prostą drogę do zachwiania równowagi w małżeństwie. Tego koniecznie trzeba unikać.
 
reklama
No zagotowalam sie z lekka, ale... Nie poradzi. W dodatku moj angielski jest delikatnie mowiac kiepski, jak ktos normalnie mowi to mam problem z rozumieniem, Anglicy proszeni zeby mowili wolniej, uprzejmie powtarzaja calosc kwestii, ale.. dokladnie w tym samym tempie. No, pretensji nie mam, sa u siebie, wolno im. Dosc ze mam blokade komunikacyjna a im bardziej sie staram tym bardziej sie spinam i tym gorzej mi to wychodzi. Jak sobie poukladam co mam powiedziec, poobchodze slowka ktorych mi brakuje to moze niekoniecznie poprawnie, ale skutecznie jestem w stanie proste sprawy dogadac. Kurcze, wiecej przeczytam jak mam napisane niz wylapie jak do mnie mowia... U lekarza dzis pokazywalam glownie na migi o co mi chodzi w kwestii malego - ze ma katar, ze kaszle i ze ciezko oddycha. Jakos powoli sie dogadalismy. Tyle tylko ze w PL nie dalabym sie splawic bo umialabym sie wyklocic, a tu... Tu sie denerwuje, zapominam slow, nie wiem jak to powiedziec i jestem w d...
Co do cyca to juz szczerze mowiac blado wyglada. Ot, cos tam jeszcze maly sobie doi, glownie wieczorem i w nocy i mam wrazenie ze to bardziej jego potrzeba bliskosci niz karmienie.. Cos leci, ale wiele tego nie ma - procedura wypluwania cycka bez wyciagania do konca zrobila swoje.
 
Witam wszystkich, wpadlam przez przypadek, ale sie zaczytalam :) Do 40 mi jeszcze brakuje, ale i tak jestem juz zaawansowana wiekowo :)
Klaczek- masz uroczego synka!!!!! i nie przejmuj sie jezykiem- ogladaj duzo bajek dla dzieci to zobaczysz jak dziala :)
 
Cześć dziewczyny ja mam skończone 43 i spodziewam się trzeciego dziecka tym razem ponoć dziewczynki.Ta ciąża jest jednak mimo w miarę dobrego samopoczucia znacznie bardziej uciążliwa (chyba wiek):-)
 
No jak ktoś się wpatrzy w suwaczki to zauważy ,że czekamy też z niecierpliwością na wnusia ma się urodzić za miesiąc po Amelce(mam nadzieję ,że lekarz się nie pomylił ponoć on i mój M widzieli ,małą cipulkę bo mnie łzy oczy zalały jak na USG zobaczyłam te malusie paluszki i nic już nie widziałam).Trochę się boję i o zdrowie malutkiej i o to ,że to dziewuszka cieszę się i obawiam .Jak to jest mieć córeczkę:szok:.
 
reklama
Witaj Azula w naszym gronie :-)
Majuska zazdroszcze Ci tego rehabilitanta ... jakiś normalny i rozsądny człek w przeciwieństwie to mego oszołoma ... nie wiem czy pójdziemy do niego na następną wizytę bo szczerze powiedziawszy mam stres że mu stuknąć nie mogę :-D
Współczuje Ci Kłaczku całej tej sytuacji, jednak ta opieka w RP nie jest aż tak tragiczna. Mojej znajomej w UK wrzody żołądka angielska pani dr leczyła apapem i było to bez żadnej bariery językowej.
 
Do góry