reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Azula ja mam 3 dziewuszki i to całkiem przyjemnie je miec nie wiem za to jak miec synka i chyba jeszcze cos o tym pomyslimy , tez miałam byc babcia ale córka w grudniu poroniła ,
Współczuję i tobie i twojej córce.Utrata ciąży boli wiem bo też poroniłam jak chłopcy byli mali.Mimo,że wtedy ciąża była nie na rękę bo mieli starszy 2 lata ,młodszy 10 miesięcy to tak żal.Wtedy też miałam przeczucie,że to córcia.
 
reklama
Gatta, przede wszystkim ciezko jest lapac jezyk przebywajac w polskim srodowisku wylacznie.

Azula witaj! Jak to jest miec corke? Ano, moj Rajmund mowi ze jak masz syna to pilnujesz jednego ch..a, a jak masz corke musisz pilnowac polowy miasta, ale to jeszcze kilkanascie lat masz spokoju.;-) Gratuluje coreczki.

Misia, to mnie pocieszasz... Ano, o tutejszej sluzbie zdrowia legendy kraza, a paracetamol jest tu panaceum na wszystko.
 
Gatta miło, że nas podglądasz :-D
Azula witaj w naszym gronie lekko starszych pań :-D Super, że będzie córeczka! Nie martw się, nie Ty jedna masz obawy jak to jest wychowywać dziewczynkę. My też mamy już dwójkę chłopaków a teraz na świat przyjdzie mała księżniczka i trochę się niepokoimy czy dobrze nam pójdzie wychowywanie panienki :-D Najważniejsze jednak, aby dzieciaczki były zdrowe a reszta jakoś się ułoży:)) No i oczywiście gratuluję oczekiwanego wnuczka:))

Chłopina wróciła z pracy, zjadła obiad i było mało :szok: Właśnie sobie odgrzewa dodatkowe serdelki przeznaczone na jutrzejsze sniadanie :))) nigdy za nim nie nadążysz... albo za mało, albo za dużo... bądź mądry i pisz wiersze :-D
 
Ostatnia edycja:
Bardzo się cieszę za super przyjęcie .Tym bardziej,że trafiłam do towarzystwa któremu nie brak poczucia humoru:-).
 
Azula witaj! Jak to jest miec corke? Ano, moj Rajmund mowi ze jak masz syna to pilnujesz jednego ch..a, a jak masz corke musisz pilnowac polowy miasta, ale to jeszcze kilkanascie lat masz spokoju.;-)
Kłaczek, kolejny tekst na makatkę, zacznę sobie to wyszywać i nad łóżkiem wieszać, jak słowo daję!

Azula witaj w naszym gronie lekko starszych pań :-D S
Anka, no daj spokój! Ja tam myślę o sobie jako o kimś, kto wreszcie zaczyna dorastać...
Azula, Gatta - witajcie. I ostrzegam - nie czytać w trakcie jedzenia i picia tego co te baby tu wypisują, można się udławić ;-)
 
Florentyna, chlopisko moje to kopalnia zlotych mysli - czasem to i ja z nim nie wyrabiam.
Oj tam zaraz nie przy jedzeniu... Pomijajac rzadkie, ale jednak pojawiajace sie dyskusje o dzieciecej kupce, jakze naturalnie wpisane w krajobraz macierzynstwa, to w zasadzie tematow obscenicznych nie porusza sie. No, chyba zeby kot sie wyszczegolnil w jakims miejscu poza kuweta...
 
O mosz przyszłam z kolacją na BB i już monitor zapluty:-D:-D:-D Szalone baby:-D:-D
Witajcie Azula i Gatta:-)
Wiecie co te cięższe dni u mnie to chyba kryzys laktacyjny jednak, ale łoję herbatki laktacyjne, jem i odpoczywam i chyba dzisiaj już jest lepiej:-D
Misia to nie był pan rehabilitant tylko pani doktor + pani rehabilitantka, bardzo miłe obie..tyle, że u mojej Paćki to na prawdę jakieś " kosmetyczne " odchyły, kto wie co by było gdyby to jakies poważniejsze sprawy były:blink:
Azula dziewczynki są słodkie i ponoć grzeczniejsze od chłopaczków, ale z mojego doświadczenia wynika, że się "rozwijają" w okolicach lat nastu i dają wtedy czadu, po czym wszystko wraca do normy :) I gratuluję serdecznie wnusia!!
Fajnie, że się nam grono powiększa :)
 
Ale wiecie...ja tak miło wspominam ciążę i tak mi jakoś to późne macierzyństwo łatwo idzie, że nawet mi parę razy już przez myśl przeleciało, że może by tak.....ale NIE, NIE, NIE i jeszce raz NIE:-D
 
reklama
No, pasuje zeby tu byl ktos w ciazy jednak skoro taki tytul watku. Poki ja nie jestem oczywiscie.:tak: Chyba nie jestem.:baffled:
Jeszcze kilka z nas jest w ciązy, więc masz czas Kłaczek na starania:rofl2: Ostatnia Florka w kolejce, chyba czerwiec?
Majuśka NIE NIE i jeszcze raz NIE :-D zupełnie wystarczy to co mamy obecnie :)) Nie gadaj takich rzeczy, bo z wrażenia tym razem ja oplułam ekran :-D
 
Do góry