reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Anko ja rozumem mamut ale czemu stary ??
Zoyka miałam cc też w środę o 13:02 młody wydał głos :-) najpierw leżysz plackiem, dość dziwne odczucie - bo jesteś tylko w połowie, głową możesz ruszać na boki, staraj sie jej nie podnosić, potem wraca Ci władza w nogach i nimi masz poruszać ... będziesz zacewnikowana. Lekarz, pielęgniarka powiedzą Ci co i jak. Na weekend zawitasz do domku z Młodą :-) u mnie po cc trzymają 3 doby minimum. Jak Cię będzie boleć to masz prawo do środkó przeciwbólowych i domagaj się ich !!!!! mnie o tym powiedziała znajoma i powtarzała jak mantrę i ja przekazuję to Tobie :-)
 
reklama
Majuska to moje sa niewiele mniejsze na 7 tygodni przed terminem :no: chyba mnie nie pocieszyłaś :-D
Misia bo Ci język wywalę i na tym się skończy, doskonale wiesz jak wygląda stara mamucica - przecież oglądałas Epokę Lodowcową :-D
 
No i siedzę z Wami zamiast iśc spać:no::-D

Cytryna dzięki!!! Może to się nałożył i skok i kryzys:szok:..moja jest z początku listopada to pewnie pasowałoby czasowo do przeżyć październikówek.....no i woła o cyca , opije się i potem ulewa i ulewa, kłaczku nie dość że wszystkie szmaty na sobie ma przemoczone, to jeszcze ja cała łobrzygana, nie nadążam z praniem:no:
 
Anko ja rozumem mamut ale czemu stary ??
Zoyka miałam cc też w środę o 13:02 młody wydał głos :-) najpierw leżysz plackiem, dość dziwne odczucie - bo jesteś tylko w połowie, głową możesz ruszać na boki, staraj sie jej nie podnosić, potem wraca Ci władza w nogach i nimi masz poruszać ... będziesz zacewnikowana. Lekarz, pielęgniarka powiedzą Ci co i jak. Na weekend zawitasz do domku z Młodą :-) u mnie po cc trzymają 3 doby minimum. Jak Cię będzie boleć to masz prawo do środkó przeciwbólowych i domagaj się ich !!!!! mnie o tym powiedziała znajoma i powtarzała jak mantrę i ja przekazuję to Tobie :-)

W moim szpitalu maja program walki z bólem i mi powiedzieli ze mam prawo prosić o tyle p/bólowych aby nie bolało. Właśnie była pielęgniarka i mówiła ze po cc leży się najpierw plackiem 10-12 godzin. U mnie trzymają 3 doby jak jest wszystko OK.
 
Zoyka o matko ale nerwy!!! trzymam kciuki, bede o Tobie myslec i czekac na wiade :-)))))
Ciekawe uczucie to musi byc...poczucie, ze o tej godiznie zobaczy sie swoje dziecie:-))))
 
Majuska moge oddac do kompletu nogi, będzie cała jedna Fiona i kawałek Eli :-D Poprawiłaś mi humor, wiem że nic się nie poradzi ale chociaż ze smiechem mozna podejśc do problemu....
 
reklama
Dobra Dziewczyny !

Dzięki za dobre słowo i otuchę. Zmykam spać, jutro mam pobudkę o 5 ( tak tutaj budzą abym wszystkim zrobić przed obchodem KTG) .Trzymajcie kciuki za Julkę.
 
Do góry