reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Fiona i inne mauty, ale Wy marudzicie... Nozki jak na foci to ja mam stale, no bez poduszek ponizej kostek, ale kozakow nie wkladam zadnych bo problem zaczyna sie juz na wysoksci kostek. Spodnie tylko zdecydowanie szerokie - mam w lydce tyle co niejedna w udzie i... trzeba z tym zyc bez nadziei ze po porodzie zniknie. A w ciazy swoja droga przybywalo.
Zamiast cytować strzeliłam podziękowanie, Kłaczek sorry za pomyłkę :)
Ale co do cytatu... to ja byłam całe życie krępa i najładniejsze ze wszystkiego miałam pęciny, przywiązałam sie do nich przez 40 lat ;-) Chciałabym odzyskać swój jedyny atrybut urody :)))
Zoyka już na pewno po wszystkim i tuli Julkę:) teraz pozostaje nam czekać 12 godzin na wieści od Niej....
 
Witajcie mamuski

U nas w koncu wróciło wszystko do normy , nocka cała przespana bez ani jednej pobudki , zebole co prawda dalej daja popalic ale dałam na noc czopka i całkiem inaczej , katarek tez juz prawie poszedł sobie w sina dal oby tak zostało
Zoyka a my czekamy na wiadomosci od was

 
No, to ja Cie rozumiem teraz, Anka. Bo ja cale zycie krepa a pecinki tez do opery - nie bylo sie do czego przywiazac, nie znam uczucia straty... Moge powspolczuc tymczasowo w takim razie.;-)
 
ja pierdziu!!!
ale tu gorąco się dzieje kochaniutkie:):)
Zoyka ale czad!!!! życzę ci żeby po nie bolało!!!!
kurka ale Dziewoja urosła!!! coś Ty jadła!?! w tej ciąży?!?! bo ja ŻARŁAM a moja 2500 skromne:( ale nadrabia:) to może Jula schudnie potem :-p
czekamy:):)

a moje Hultajka..... dzisiaj w nocy pobudeczka 0 4 i o 7!!! ech wyspana jestem i tylko tyle do szczęścia potrzebowałam:)

Majuska stopy miałaś eleganckie:)
 
witajcie

Ania - sorki, ale ja rano najpierw małą do przedszkola muszę odprowadzić, potem praca i dopiero jak już wrócę i odbiorę Alinkę, to mogę tu wskoczyć i zobaczyć co u której nowego. A kawy teraz nie pijam... potem postaram się poprawić.
 
Janiepierdykam... Ten maly potwor sie NUDZI!! W lezaczku ryk, na kanapie ryk, wziety na rece na lezaco ryk, wziety do pionu cichnie i zaczyna sie rozgladac. I jest fajnie, tylko nie nalezy siedziec w fotelu, a powinnam chodzic z nim po domu i wtedy dziecko mam zadowolone. Wyhodowalam alkaide!!
 
reklama
Katrina wiem, że pracujesz i masz Alinkę, tylko z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy większość z nas chodziła w dwupaku :))) Jakoś przeżyję kawę w samotności, za to na śniadanie babeczki się meldują :-D To tylko moja wina, że wstaję tak wcześnie :)))
Żmijka znowu ma dziś dobry dzień, naparza po moich jelitach od godziny 13.00 :-D chyba przestanę sie martwić KTG skoro ma tyle energii w sobie.... :))
 
Do góry