reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Anka, ja tez mysle, ze gdyby bylo cos nie tak, to malenka nie kopalaby jak wsciekla, tylko bylaby slaba, niemrawa... Skoro kopie to trenuje, wiec mysle ze jest ok.
 
reklama
anka_d : myślę ze to nie jest wcale taki zły wynik. Trzymam jednak kciuki. Uważaj na Was.Będzie dobrze :)

Mi tez KTG skakało ale potem było OK. Moja Jula tez kopie jak oszalała i za każdym razem gdy kopnie mocniej zastanawiam się czy aby zaraz coś mi nie pęknie i nie odejdą wody.
C mnie coś zakłuje - myślę OOO , moze to już .
 
Mam naprawione wszystko!!! :-D Komputer wreszcie wrócił w moje władanie:) Nadrobiłam tak szybko zaległości i wyszło mi po kolei...
Spirala jest super, miałam cztery sztuki zakładane i nigdy nie narzekałam. Jedynym minusem jest ciut dłuższa miesiączka o jakieś dwa dni. Poza tym żadnych skutków ubocznych.
Seksik jest wskazany i cudowny w ciąży. Delikatny i nie ma obaw że dziecku coś się stanie... oczywiście jesli nie ma przeciwskazań od lekarza. Polecam gorąco :-D

Rozmowa wychowawcza z Wandzią skończyła się potężnym ciosem w okolice wątroby i obrażone dziecko poszło kopać dalej w pęcherz... ciekawe skąd taka reakcja;-)Jutro sobie trochę odpoczniemy bez nerwów a w niedzielę pełne lenistwo... siadłam na tyłku i przesiedzę chyba te 7 tygodni w bezruchu :baffled: ale lepiej siedzieć w domu niż plątać się po szpitalach i przychodniach w ciągłym strachu o żmijkę...
 
Aniu fajnie , że jesteś, 7 tygodni zleci szybko i wszystko będzie git ;)
Nie mam dziś sił za bardzo na BB, więc tylko Wam pożyczę dobrej i spokojnej nocki oraz kolorowych snów!!!
 
anka_d relax i jeszcze raz relax, pozniej bedziesz latac jak z piorkiem ;)
no i dzieki za opinie o spirali:)
a co do sexiku w ciazy to ja nie lubie, unikam jak ognia. w poprzedniej ciazy moglam non stop, a teraz nie dosc ze przeszkadza mi moje 9kg na plusie to jeszcze te kopniaki w trakcie. No czuje sie nieatrakcyjna i juz! :(
 
Anka, niech kopie - dobrze robi.

U nas dzien calkiem spokojny... Przyszly ciuszki dla Karola, ktore kupilam na ebay'u. Bo ja to planowanie zawsze mam udane - wykombinowalam, ze ubranka od 3 miesiecy to sie bedzie kupowalo wiosna, jak carbooty rusza, tymczasem Mlodszy rosnie szybciej niz bylo przewidziec i juz teraz potrzebuje ubranek 3-6. Wiec ebay i zestawy - to co ludzie hurtem opylaja. No i taki wlasnie zestawik mi dzis przyszedl, a drugi jest awizowany, czyli odbiore jutro. To co przyszlo jest boskie - sliczne, zadbane, pachnace, ladniejsze niz wygladalo na zdjeciu, po prostu boskie. Nasze ksiazatko bedzie mialo sliczna garderobe - spodnie, bluzy, bluzeczki z dlugim rekawkiem - juz nie pajacyki i spioszki. A autor zamieszania lezy sobie i hipnotyzuje bimbadelka na palaku lezaka, przy czym czasem nawet udaje mu sie wyciagnac lapke i tracic jedno - strasznie mu koordynacja jeszcze fiksuje, ale widac ze sie stara.

Ollena, tez czulam sie nieatrakcyjna, gruba itd. W dodatku tu uwazaj, tam nie naciskaj... Jakas taka niepelnosprawna. Rajmund mi wybil z glowy takie pomysly - sposob w jaki patrzyl na ten rosnacy brzuch, jak o nim mowil... To byl jego brzuch, on byl z niego dumny, a ja bylam ta sama kobieta ktora pokochal i nosilam jego dziecko, przez co nie bylam mniej atrakcyjna - on uwazal ze bylam piekna ta radoscia oczekiwania na dziecko. No i sposob w jaki dobieral sie do "sprawy" - nie pozostawial watpliwosci ze to tylko mnie sie wydaje ze moge byc dla niego mniej atrakcyjna niz zwykle.
 
Ostatnia edycja:
Ollena muszę Cię OPIEPRZYĆ !!!! Widziałam na jakimś wątku Twoje fotki i wyglądasz ... seksownie, kobieco ... przestań marudzić że NIE i że FUJ ...
Anko_D w końcu :-)
wiem Kłaczku o czym mówisz ... zamawiałam ostatnio ubranka w Endo i z Nexta ... fakt że dla dziewczynek są słodsze ale Młody wchodzi już w etap ubranek "męskich" :-)
 
Misia, jeansy, bluzy itp., ale i ogrodniczki... po prostu nie spiochy i nie pajacyki.
kurde,on probuje jedno bimbadlo tracac raczka... slabo mu to idzie, ale czasem sie udaje.
 
reklama
Hełoł :-)
Zoyka nie to, że byłam fanką chińskich zupek ale niestety otworzyłam ten link tuż po śniadaniu i jakoś mi przeszła ochota na dokończenie kawy ...
Tak się zastanawiam ... skoro Twój gin. rzekł że urodzisz po terminie to czy jest szansa na 29 lutego ? Wszak mamy rok "przestępczy" :-) Osobiście znam jedną osobę urodzoną w tej osobliwej dacie.
Jak tam dziewczęta po nocy ? Młode dały popalić ?
Wiecie, że Młody skończył wczoraj PÓŁ roku ? SIOK ... nawet nie wiem kiedy to minęło, dostałam od swego m. mms - pierwszą fotę Młodego, którą zrobił po wdarciu się na oddział neonatologii ... ależ to był okruszek ... cóż puszkiem nadal nie jest no i nie jest mleczny, chyba zacznę mu robić kaszkę na soku bo na mleku zjada jej zdecydowanie mniej :-( Jego ulubione gotowce to: kleik ryżowy i kleik orkiszowy z pewnej firmy na Hi ...
Zoyka jeszcze dni naście na max i zobaczysz swego puszka-okruszka :-)
Kłaczku lubię angielskie firmy ubrankowe dla dzieci, te wszystkie nexty, george i inne mothercary i zazdroszczę Ci możliwości zakupów :-) jedno co mnie dobija to ich rozmiarówka ... bo na Młodego śpiochy na 8 kg (dobrze, że podają rozmiar w kg) są za krótkie choć zmieściłby się drugi Młody w okolicy brzuszydła ... Dobrze, że można sobie wysyłkowo zamówić. Dla mej wygody ładuje Młodego w bodziaki, pajace i śpiochy i czekam na wiosnę, żeby w końcu było widać że to mały facet a nie mumia w kombinezonie z zółwiem :-D
A gdzie reszta dziewczątek ? :-D
 
Do góry