reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ale jest słowo chyba ;) czyli może jeszcze jedno... ;) ;)? No

Nie,nie jak dla mnie Gdyby Julek był 1 dzieckiem ,a nie 4 to by był pierwszy i ostatni 🤣. Takiego stracha nam napędził podczas porodu że ja podziękuję.A i w ciąży siadło mi biodro na 3 miesiące bo mały uciskał i spojenie się za mocno rozeszło się to SKS nazywa 🤣😂
 
Nie,nie jak dla mnie Gdyby Julek był 1 dzieckiem ,a nie 4 to by był pierwszy i ostatni 🤣. Takiego stracha nam napędził podczas porodu że ja podziękuję.A i w ciąży siadło mi biodro na 3 miesiące bo mały uciskał i spojenie się za mocno rozeszło się to SKS nazywa 🤣😂
Hahah no to faktycznie. Niech lepiej jest jak jest ;) pozdrawiam!
 
Ja urodziłam dziecko w wieku 41 lat, mam jedną córeczkę i potwierdzam - jest extra życie z nią, więc jeśli masz pragnienie mieć dzidziusia, to nie patrz na inne kobiety, tylko działaj i miej. Powodzenia
Jasne, tylko wiecie... trudno się wypowiadać o pierwszym dziecku w wieku 40 lat, gdy tu mnóstwo wypowiedzi dziewczyn czasem kilka lat młodszych, z prawie dorosłymi już dziećmi na stanie, które uważają, że to za późno, że niebezpiecznie, że nierozsądnie.
 
Lina78 ja tu pisałam wcześniej u mnie 15 lat temu stwierdzona wygasająca czynność jajników wysokie Fsh i nieskie AMH. Usg, histeroskopia, kariotypy ok. Torbiele. Niedomaga fazy lutealnej,, kiepskie nasienie i wyrok tylko in vitro. Przeszłam 3 kliniki niepłodności. W sumie podchodziłam 4 razy Plus 2 razy criotransfery, a wyniki kiepskie mało komórek kiepskiej jakości a było to 10-15lat temu. Mam dwójkę dzieci, c.b. I poronienie za sobą. A teraz po 17 latach jestem po raz pierwszy w zupełnie naturalnej ciąży bez leków i wspomagania.
Życzę powodzenia😘 i trafienia na sensownych lekarzy.👍
Jaki Pani miała wynik AMH? K
Lina78 ja tu pisałam wcześniej u mnie 15 lat temu stwierdzona wygasająca czynność jajników wysokie Fsh i nieskie AMH. Usg, histeroskopia, kariotypy ok. Torbiele. Niedomaga fazy lutealnej,, kiepskie nasienie i wyrok tylko in vitro. Przeszłam 3 kliniki niepłodności. W sumie podchodziłam 4 razy Plus 2 razy criotransfery, a wyniki kiepskie mało komórek kiepskiej jakości a było to 10-15lat temu. Mam dwójkę dzieci, c.b. I poronienie za sobą. A teraz po 17 latach jestem po raz pierwszy w zupełnie naturalnej ciąży bez leków i wspomagania.
Życzę powodzenia😘 i trafienia na sensownych lekarzy.👍
Jakie Pani miała AMH?
 
reklama
idz za głosem serca, nie patrz na wiek. 36 lat to jeszcze mało uwierz. Jestem na grupie gdzie mamy rodzą mając 10 lat więcej. Ja zawsze chciałam mieć 3, ale w ciąży z 3 zdcydowalam, że chcę jeszcze jedno :) u nas najmłodsze będą mieć wspólny pokój. Ostatnie dziecko urodziłam mając 41 lat.
Cześć. Tak sobie tu wskoczyłam do Waszego forum, bo przeglądałam fora z tematami o ciąży po 40-tce. Czy mogłabyś napisać jaka to grupa, na której mamy rodząc mają 46 lat? Bardzo bym chciała do takiej grupy się dostać :)
 
Do góry