reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć dziewczyny. Jestem w 11 tc..dzisiaj właśnie mam 40 lat :-) czytam Wasze historie i trochę dodają mi one otuchy. U mnie w 8 tc zdiagnozowano krwiaka w dolnym biegunie pęcherzyka...na kontroli sprzed kilku dni się nieco zmniejszył. Nie mam żadnych dolegliwości. Z tego co widzialam to dzieciątko kręci fikołki, wszystko wygląda ok. Długo droga jeszcze przed nami ale dobrze wiedzieć, że nie jest się samym. Pozdrawiam serdecznie
Trzymam kciuki. Ja rodziłam chwilę przed 39 urodzinami, koleżanka bliźniaki przed 41. Dzieci są zdrowe i fajowe. Twoje też takie będzie. Późne macierzyństwo wyzwoliło we mnie ogromne pokłady cierpliwości, której brakowało mi przez całe życie i wyleczyło mnie z padantyzmu.
 
reklama
Ale tu cisza?
Nie ma nikogo nowego?
Cześć! Ja jestem nowa ;-) Podczytuję Was jedynie, bo po 40-tce niedługo będę, ale ciąży na razie brak... (pierwszej!). Jestem po IUI, in vitro zaplanowane dopiero na końcówkę roku... Co oznacza, że jeśli cokolwiek się uda, to będę mamą po czterdziestce. Tak wyszło! :-)
 
Cześć! Ja jestem nowa ;-) Podczytuję Was jedynie, bo po 40-tce niedługo będę, ale ciąży na razie brak... (pierwszej!). Jestem po IUI, in vitro zaplanowane dopiero na końcówkę roku... Co oznacza, że jeśli cokolwiek się uda, to będę mamą po czterdziestce. Tak wyszło! :-)
Życzę Ci ciąży z całego serca, bo kto to zrozumie jak nie mamą po 40
 
Gratuluje brzuszków!

Ja w zeszłym roku o tej porze stresowałam się czy urodzę szczęśliwie 😁 a córeczka ma już 5,5 miesiąca i jest moim 3 skarbem i pierwszym po 40tych urodzinach 🤩😍

Nie wyobrażam siebie teraz bez mojej gromadki 😍
Właśnie tak sobie myślę, że z kolejną pociechą to na pewno łatwiej... ale pierwsze dziecko w tym wieku... nawet jeśli się uda (nie bez pomocy), to nie zdążę pewnie z jakimkolwiek rodzeństwem :-( Musiałabym naprawdę się super wstrzelić w czas 40-43...
 
reklama
Właśnie tak sobie myślę, że z kolejną pociechą to na pewno łatwiej... ale pierwsze dziecko w tym wieku... nawet jeśli się uda (nie bez pomocy), to nie zdążę pewnie z jakimkolwiek rodzeństwem :-( Musiałabym naprawdę się super wstrzelić w czas 40-43...
Podczas długich starań urodziła mi się w głowie myśl o adopcji. Synek ma juz 5 miesięcy a myśl pozostała 🤔
 
Do góry