reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To ja jestem ewenement🤣
Zaszłam przy jednym finiszu inside i to w 23dc🤣🤣🤰

Za 2 tyg będę tulić swoją córeczkę 👩‍🍼
Kochana ja wpadlam! Przy przerywanym i to unikanym od 9 do 18 dnia cyklu. Wiem, ze to srednie zabezpieczenie ale Majac 41 lat, maz dyche wiecej ... Do tego po' 2 ciazy lekarz mi powiedzial, ze cudem donosilam, zeby nawet nie myslec o 3 🤣a tu wpadka i to donoszone do 39 tyg! Najdluzej ze wszystkich.
 
Hej dziewczyny ,ale się cieszę że jest to forum.
Mam 44 lata i 2 nastoletnich dzieci kilka dni temu zrobiłam test wyszedł pozytywny. Jestem przerażona , czy dam radę w tym wieku. Zawsze marzyłam o 3 dziecku ,ale przez problemy małżeńskie długo nie było tematu. Koło 40 zaczęłam męczyć męża o dziecko, ale on nie że już za stary i takie tam. Moje dzieci ciągle nic tylko chciały brata lub siostrę więc tak męczyliśmy męża wszyscy. Jednak mając 42 lata odpuściłam ,pogodziłam się z tym że już spokojnie będę czekać na wnuki aż tu 44 lata i ciąża. Niby to tylko 2 lata różnicy a wydaje mi się że ten wiek to już nagle starość . Boję sie o zdrowie maleństwa o to co będzie , nikomu jeszcze nie mówiliśmy nawet mamie nie umiałam powiedzieć. Mam straszne huśtawki nastroju ,raz że dam radę innym razem katastrofa. Kupiłam książkę "Ciąża i witaminy "Helen Saul Case i ona mnie lepiej nastraja. Wierzę w moc witamin już od kilku lat się interesuję tematem jak naturalnie się leczyć za pomocą ziół i witamin. Coś mi się zdaje że to przez te witaminy zaszłam w ciążę w tym wieku jesli ktoś się stara o dziecko to polecam szukać wiedzy o naturalnej medycynie. Ojciec autorki tej książki też napisał klika książek min. Wylecz się sam , Choroby dzieci-leczenie megadawkami witamin. Polecam i pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe i obecne mamy
 
@Majka77 takie przerażenie na początku pomieszane z radością jest zupełnie normalne - nawet planując ciąże po pozytywnych testach byłam zawsze trochę przerażona, a co dopiero gdy niespodzianka i to w tym wieku. Też to przeżywałam rok temu, a teraz tulę prawie 5 miesięczną, zdrową, cudną córeczkę. Z czasem tych momentów przerażenia będzie coraz mniej, a radości coraz więcej. Zobaczysz🙂
 
reklama
Hej. A ja wczoraj wylądowałam z krwawieniem w szpitalu. Brzegi kosmowki się odklejające. Teraz jestem w domu. Nawet płakać nie mogę bo mi się brzuch spina. Lekarz mówi że nie wiadomo w którą to pójdzie stronę. Nie dostałam niczego poza zwiększeniem dawki duphastonu. Moja gin przez telefon zaleciła magnez 3xdziennie. Na 12.10 mam prenatalne i stresy z tym związane uważałam za szczyt tego co mogę udźwignąć a tu jeszcze to....
 
Do góry