reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

To prawda, wzrosło zainteresowanie wyprowadzką na wieś.
Ile u nas lasu wycięli aby działki nowe powstały, domy rosną jak grzyby po deszczu. I też muszę przyznać, że wcale mi się to nie podoba. Na szczęście moja chatka puchatka stoi na takim za****. Jeszcze...
Niebawem wieś to będzie tylko nazwa 😔
Na szczęście Córa mogła jajko kurce podebrać, krowę zobaczyć i dojenie, poziomki z krzaczka.Chcialabym aby Synek też miał tę możliwość 😊
Tanita79 my też jeszcze jakiś czas temu byliśmy malym domkiem a naokoło pola prawie z każdej ze stron można powiedzieć głównie pola.Niestety teraz została tylko jedna strona bez sasiedztwa ale i tam może sytuacja sie zmienić za kilka lat. Jakby co planujemy dokupić kolo siebie chociaż z 10 arów żeby zagwarantować choć odleglosc od innych domostw. Innego pomysłu nie ma.
 
reklama
Oooo matko ja ni wyrabiam z czytaniem Was.

Iza dzisiaj kończy 4 tygodnie. Waży 4005g. Położna mówi że mało. powinna 200g więcej.
To jak więcej jeść nie chce to co mam w nią wpychać. Ważne że przybiera i rośnie. bo ubranka ze szpitala są za krótkie.
Wpiszcie mnie na wątek plisss
 
Kwiatek, zawsze jest nadzieja. Mój ojciec dwa lata temu miał operację - po wszystkim lekarz uznał, że właściwie stan tak beznadziejny, że mógłby go z czystym sumieniem zamknąć i skierować na leczenie paliatywne - pewnie do dziś dawno by go nie było... Ale zawziął się, wyciął wszystko co się dało, potem pół roku chemii i tata żyje do dziś🙂
I zdrowia dla niego.
Dziewczyny taka wiosna to i człowiek łatwiej doly załapuje.
 
Oooo matko ja ni wyrabiam z czytaniem Was.

Iza dzisiaj kończy 4 tygodnie. Waży 4005g. Położna mówi że mało. powinna 200g więcej.
To jak więcej jeść nie chce to co mam w nią wpychać. Ważne że przybiera i rośnie. bo ubranka ze szpitala są za krótkie.
Wpiszcie mnie na wątek plisss

Sprawdź wiadomości prywatne, byłaś na liście.
 
Oooo matko ja ni wyrabiam z czytaniem Was.
jestes
Iza dzisiaj kończy 4 tygodnie. Waży 4005g. Położna mówi że mało. powinna 200g więcej.
To jak więcej jeść nie chce to co mam w nią wpychać. Ważne że przybiera i rośnie. bo ubranka ze szpitala są za krótkie.
Wpiszcie mnie na wątek plisss

jestes tak jal arona pisxe spr priv od A
 
Oooo matko ja ni wyrabiam z czytaniem Was.

Iza dzisiaj kończy 4 tygodnie. Waży 4005g. Położna mówi że mało. powinna 200g więcej.
To jak więcej jeść nie chce to co mam w nią wpychać. Ważne że przybiera i rośnie. bo ubranka ze szpitala są za krótkie.
Wpiszcie mnie na wątek plisss
Trzymajcie się i nadrobicie te 200g
 
@wisna i @Kasjopejja napisałam do a anislu rano, nie mam odpowiedzi ale sprawdzajcie priv.
Kawoszka ty znalazłaś link?
Ile Iza przybyła w miesiąc, że wg położnej mało?
Teredka ile ty tych rozkoszy pieczesz że zanik las?
Swoją drogą już ruszyły komunie?
U nas jeszcze zeszłoroczne nie zrobione, na lipiec ustawiają.
 
.facebook_1619197368194_6791405998205961182_2.jpg
 
reklama
Do góry