reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Oczywiście, trzymam👍🤛

@znadziejami super, że Ci się chciało i udało ogarnąć temat😘

Też mam doświadczenie z psychologami i psychiatrami. Ale naprawdę trzeba dobrze trafić. Na szczęście byłam na tym etapie, że postanowiłam, że leków brać nie będę i jak sama sobie nie pomogę to nikt tego nie zrobi. Ale pomoc nieoceniona-rozmowy z psychologiem. Rozwód tak mnie "dobił". Ale to już daaaawno za mną, zostało tylko doświadczenie
 
reklama
O mamo jeszcze prywatny wątek to już w ogóle się tu pogubię😦teraz ciężko mi się połapać , która jest która i coś o niej zapamiętać. Słuchajcie a w jaki sposób usunąć tutaj konto ?🤔
 
@doublimam 15.05 wychodzi mi testować ale coś dziwny ten 1dc teraz czysto, rano po nocy tylko jasnoróżowy kolor przy podcieraniu, nie wiem czy zaznaczyć już jako 1dc czy czekać aż się rozkręci
Czekaj as sie rozkreci :) u mnie z Zuzia tez pierwszego dnia @ bylo rozowe I na tym sie skonczyl pobyt gosci :) matko ciesze sie I trzymam kciuki :) moze poprostu za szybko test.zrobiony:) trzymam kciuki :)
 
Dziewczyny dostałam odpowiedź od @aniaslu z informacją, że potrzebuje listę osób, które będą należały do grupy zamkniętej i wtedy ją założy.
W związku z powyższym proszę o wpisywanie się na listę.
Z tego co ja pamiętam tworzę listę, jak coś nie tak to proszę o poprawki.
Lista:
@arona
@Maja75
@Katrinaka
@doublimam
@znadziejami
@Nunia
@Nelja
@kwiatek250
@Teredka
@Kasiulek 77
@annauelle
@agda
@Magdala76
@Tanita79
...
Jestes najlepsze:)
 
reklama
Dziewczyny dostałam odpowiedź od @aniaslu z informacją, że potrzebuje listę osób, które będą należały do grupy zamkniętej i wtedy ją założy.
W związku z powyższym proszę o wpisywanie się na listę.
Z tego co ja pamiętam tworzę listę, jak coś nie tak to proszę o poprawki.
Lista:
@arona
@Maja75
@Katrinaka
@doublimam
@znadziejami
@Nunia
@Nelja
@kwiatek250
@Teredka
@Kasiulek 77
@annauelle
@agda
@Magdala76
@Tanita79
...
Może Netka wróci??
Kawoszka ?
 
Do góry