reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Skleroterapie miałam już dwa razy. Noga wyglądała już ładnie. Niestety w ciąży żylaki znowu powychodziły [emoji17]. Teraz- 4 miesiące po porodzie są troche mniejsze,ale nic na razie na to nie biore.
Kurcze a ja w ciąży miałam piękne i dopiero po porodzie się posypało. Najpierw zaczęły się hemoroidy, podleczyłam czopkami, a potem nogi , a tu dalej 5 kg na plusie pewno swoje robi. Jak zostało tak ani nie drgnie pomimo kp.
 
reklama
Hej !
Dziewczyny jak tam malenstwa?
Pracownik miesiaca testowal ?🤔
Macie te wiosne? U nas chlodniej troche ....
Testował i cieszył się przez 2 h z pozytywnego testu , a potem po siusianiu , na papierze plamienia 🙄 I tak przez cały dzień od czasu do czasu raz większa , raz mniejsza plama . Także niestety pewnie kolejny biochem :( Widocznie u nas coś zdecydowanie już nie działa. 0F3674B0-0390-40EC-A2B6-2625416E8C91.jpeg
 
Testował i cieszył się przez 2 h z pozytywnego testu , a potem po siusianiu , na papierze plamienia 🙄 I tak przez cały dzień od czasu do czasu raz większa , raz mniejsza plama . Także niestety pewnie kolejny biochem :( Widocznie u nas coś zdecydowanie już nie działa. Zobacz załącznik 1251280
Nie koniecznie... Plamienia mogą być spowodowane tym, że akurat miałabyś lada dzień @... Albo, że pochwa ukrwiona tak (hormony), że naczynka pękają... Też przez to przechodziłam - dwóch moich synów urodziło się po takiej właśnie ciąży - pozytywny test i plamienia... Więc nic jeszcze nie jest przesądzone... Ja nadal trzymam kciuki👍
 
Kurcze a ja w ciąży miałam piękne i dopiero po porodzie się posypało. Najpierw zaczęły się hemoroidy, podleczyłam czopkami, a potem nogi , a tu dalej 5 kg na plusie pewno swoje robi. Jak zostało tak ani nie drgnie pomimo kp.
Mnie hemoroidy schodzą, żylaków na razie nie mam..., ale u mnie jeszcze 9,5 kg na plusie...
 
Nie koniecznie... Plamienia mogą być spowodowane tym, że akurat miałabyś lada dzień @... Albo, że pochwa ukrwiona tak (hormony), że naczynka pękają... Też przez to przechodziłam - dwóch moich synów urodziło się po takiej właśnie ciąży - pozytywny test i plamienia... Więc nic jeszcze nie jest przesądzone... Ja nadal trzymam kciuki👍
Ja też miałam plamienia na początku drugiej ciąży i nie mówiłam mojemu facetowi, że test pozytywny, bo byłam pewna, że jest coś nie halo, że zaraz stracę i nie chciałam, żeby mu było przykro.... poszłam w końcu po kilku dniach na IP do szpitala, dostałam zastrzyk i plamienia przeszły..., a dzidziuś jest, więc nie wiadomo...

Właśnie się karmimy....
 
Hej !
Dziewczyny jak tam malenstwa?
Pracownik miesiaca testowal ?🤔
Macie te wiosne? U nas chlodniej troche ....
Maleństwo wczoraj miesiąc skończyło i .... nie spało z wrażenia prawie przez cały dzień..., więc mama wieczorem była wykończona..., oby dziś choć ze 2-3h pospała. Karmimy się cycem i mlekiem i jest ok. No i u nas też wczoraj znacznie się ochłodziło, w weekend 15 stopni, a wczoraj 6!!!, aż ręce miałam lodowate po spacerze i pchaniu wózka😀🙃
 
Ja też z Leo plamiłam i myślałam, że to okres się rozkręca. Raz mi nawet porządnie chlupnelo a potem znowu cisza...test pozytywny. Także może będzie dzidzia? Mocno trzymam kciuki ❤️
Kwiatek to gratuluję miesiąca 😍u nas spadło do 12 ale chwilami wije nieprzyjemnie... Oszukana tą wiosna 😜
Teredka współczuję problemu, nigdy nie miałam, nie umiem pomoc ale skoro leki daje lekarz to chyba wie co robi.
Milego wam dnia!
My wstaliśmy o 4 dziś, łobuz mały mój... Pewnie się przygotowuje na zmianę czasu.
 
Testował i cieszył się przez 2 h z pozytywnego testu , a potem po siusianiu , na papierze plamienia 🙄 I tak przez cały dzień od czasu do czasu raz większa , raz mniejsza plama . Także niestety pewnie kolejny biochem :( Widocznie u nas coś zdecydowanie już nie działa. Zobacz załącznik 1251280
Kochana trzymam kciuki. Betę masz możliwość zrobić? Może luteinę potrzebujesz?
 
reklama
Witam Was wszystkie w chłodny wtorkowy poranek😊
Nelja widzę norma wypracowana. Gratuluję będzie dobrze. Tylko tak jak dziewczyny piszą może duphaston albo luteina na poczatek potrzebna.
Dalej trzymam kciuki✊✊✊
Ja ostatnio jestem tak zmeczona dosłownie wsztstkim. Po pracy i po obiedzie zasypiam na kanapie. Wiem nie powinnam narzekać, malych dzieci nie mam. Trochę z tego korzystam i odsypiam poranne wstawanie.
A najbardziej dobija mnie psychicznie sytuacja z covid-19.
Dostaliśmy zaproszenie do chrzesniaka na 18 stke.
Nie wiem co mam zrobić, bo będzie pelno ludzi a ja sie po prostu boję tam iść.
Z nikim się nie spotykamy nawet Wielkanoc kazdy z najblizszych spędza u siebie...masakra mam dylemat.
 
Do góry