reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziś nocka z tych gorszych, rano ledwo ciepła wstałam ale jak pocałowałam te smrodki to od razu dostałam wigoru.
Robi rzadko kupkę, była co 3 dni a dziś już będzie 5 i nic, chyba dam wieczorem czopek.
Ilovesummer a jak u was przy kp z kupkami, bo piszą że nawet do 7 dni norma.Zobacz załącznik 1233058
Jakie cuda!!! Ja też już takie chcę❤
 
reklama
Dziś nocka z tych gorszych, rano ledwo ciepła wstałam ale jak pocałowałam te smrodki to od razu dostałam wigoru.
Robi rzadko kupkę, była co 3 dni a dziś już będzie 5 i nic, chyba dam wieczorem czopek.
Ilovesummer a jak u was przy kp z kupkami, bo piszą że nawet do 7 dni norma.Zobacz załącznik 1233058
Oj dawno nie widziałam takich malych stopek. Kto by takich nie chcial....🥰 cudo🥰
 
C.D. ogarniania...od wczoraj, umyłam okna w sypialki, wrzucilam do prania firanki z salonu i sypialni (ale nie ja je ściągałam), już są wyprasowane, łazienka w połowie wyszorowana i dziś na kolejny spacer planuję iść😄🙃.
Także dużo się teraz dzieje-robi.
A jak u Was?😍
Mi trochę brakuje energii dlatego jak tak poczytam, to może i u siebie w najbliższym tygodniu coś ogarnę 🤣
 
Dziś nocka z tych gorszych, rano ledwo ciepła wstałam ale jak pocałowałam te smrodki to od razu dostałam wigoru.
Robi rzadko kupkę, była co 3 dni a dziś już będzie 5 i nic, chyba dam wieczorem czopek.
Ilovesummer a jak u was przy kp z kupkami, bo piszą że nawet do 7 dni norma.Zobacz załącznik 1233058
Przepraszam za pustą wiadomość- pisze z telefonu i mi się wcisnelo za szybko "odpowiedz". Mój syn jedząc tylko pierś robił kupy co 2 tyg! Martwiło mnie to, ale lekarka uspokajala, że jak nie ma zaparc i nie boli Go brzuch, tzn że mój pokarm trawi prawie w całości i nie ma się z czego robić kupa 😊
 
Kasiu lek u nas też często bywały luźniejsze kupy ale zawsze myślałam, że to ząbki. Strasznie to ciężko wyłapać.
Kwiatek ty korzystaj, spaceruj, sprzątaj... Seks też pójdzie znowu w odstawkę po porodzie 😂
Ogarnij sobie wszystko na spokojnie, czasem naprawdę utrzymywanie ciąży kończy się przenoszeniem. Najważniejsze byście obie były bezpieczne. Chociaż ja ostatni miesiąc to totalnie nie mogłam się doczekać.
Zauważyłyście na tym wątku jakie śliczne te dzieciaczki czterdziestek? Naprawde wyjątkowo śliczne tu są 😍
Netka co u Zosieńki?
Teredka sypiacie czasem?
Może nowe zdjęcia dacie?

Dziękuję dziewczyny za modlitwę i pamięć. 😇 Bardzo mi miło. Na pewno pomoga. :yes:

Zosia waży 2450 gr i wyprowadziła się w połowie tygodnia z inkubatora do wózeczka. W piątek co prawda w beciku, ale wzięliśmy Ją pierwszy raz na ręce (od urodzin 16 grudnia) 🥰 Nadal na tlenie - wąsy. Stymulują buzię do ssania i ponoć coś już odrobinkę wypiła z buteleczki. Boi się dotyku. Z gorszych wieści. Dowiedzieliśmy się o kolejnej jednostce chorobowej - dysplazji oskrzelowo-plucnej. No i widzieliśmy USG główki. Na początku wylew w lewej półkuli do mózgu obejmował 2cm x 2cm. Skrzep zszedł, na razie nie ingerują z zastawką, może nie będzie potrzebna, nadal obserwują. Natomiast szkody w główce są większe. Tym razem łezki poleciały przy pani dr jak zobaczyłam, że czarna dziura - brak tkanki mózgowej obejmuje większą część lewej półkuli. Mąż mówi, że na oko ok połowę. Myślę, że to zostanie dokładniej ocenione przy badaniu tomografem komputerowym bliżej wypisu. Jeżeli zrobią, tak mówili. Pani dr powiedziała, że trzeba mieć nadzieję, że prawa półkula przejmie funkcje lewej. Jesteśmy pogodzeni, ale zasmuceni.
Zmienili dni wizyt na poniedziałek, środę i piątek, więc jutro jedziemy do cudownej Zosieńki. Nadal modlimy się o jej uzdrowienie. 🙏
 
Ostatnia edycja:
IMG_20210129_141518~3.jpg
 
reklama
Do góry