reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Super wiadomości😁 dodaje nam dużo wiary w szczęśliwe zakończenie złej historii.
A Twoja Zosia też cud po 40?
U mnie dwie pierwsze ciąże bezproblemowe, dłuuuga przerwa 16 lat i kolejne dwie poroniłam, zrobiłam badania wyszły 2 mutacje, kolejna ciąża na zastrzykach i acardzie, udało się jest Zosia 💪🙂
 
reklama
Nunia tu były i starsze dziewczyny, chyba i 46 lat co? Nie trać nadziei 😉
Widzisz ile nas tu takich 😁
Toksoplasmoze sprawdzałaś i cytamegalowirus? Niby oczywiste a czasem umknie a to też powoduje duże problemy.
 
Nunia tu były i starsze dziewczyny, chyba i 46 lat co? Nie trać nadziei 😉
Widzisz ile nas tu takich 😁
Toksoplasmoze sprawdzałaś i cytamegalowirus? Niby oczywiste a czasem umknie a to też powoduje duże problemy.
Jeszcze raz dziękuję Ci za dobre słowa i pocieszenie 🙂
Robiłam te badania o której pisałaś, niby wszystko ok. Muszę być cierpliwa, bo na razie nawet i tak nie mogę się jeszcze starać🤪
 
Nunia tu były i starsze dziewczyny, chyba i 46 lat co? Nie trać nadziei 😉
Widzisz ile nas tu takich 😁
Toksoplasmoze sprawdzałaś i cytamegalowirus? Niby oczywiste a czasem umknie a to też powoduje duże problemy.
Tak była Bożenka, urodziła w wieku 48 lat i powiedziała że to nie jej ostatnie słowo 😃szkoda że już tu nie zagląda
 
Kasiulek 77 moja córka dostała takiej pokrzywki na 15 lat, wcześniej nigdy nie miała alergii. Dokładnie było tak jak piszesz, żeby pokazać lekarzowi robiłam zdjęcia bo za parę godzin nie było śladu. U nas nic nie wyszło w testach , lekarz stwierdził że to może być pokrzywka idiopatyczna lub dermografizm na skutek sytuacji stresowych. Leczona dłuższy czas lekami antyhistaminowymi i przeszlo. Ale od czasu do czasu coś się pojawia nie wiadomo z czego.
 
reklama
[/QUOTE]
Kasiulek 77 moja córka dostała takiej pokrzywki na 15 lat, wcześniej nigdy nie miała alergii. Dokładnie było tak jak piszesz, żeby pokazać lekarzowi robiłam zdjęcia bo za parę godzin nie było śladu. U nas nic nie wyszło w testach , lekarz stwierdził że to może być pokrzywka idiopatyczna lub dermografizm na skutek sytuacji stresowych. Leczona dłuższy czas lekami antyhistaminowymi i przeszlo. Ale od czasu do czasu coś się pojawia nie wiadomo z czego.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ❤️ja jeszcze czekam na resztę wyników i zobaczymy bo odstawienie tego białka mleka jest dość uciążliwe, a nie wiem póki co na ile to uczulenie jest i czy trzeba kategorycznie odstawić czy wystarczy ograniczyć
 
Ostatnia edycja:
Do góry