reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzisiaj dla odmiany chyba mi rwa w pośladek weszła, wrr...😠🙄
Oj bidulo, moja mama miała rwę i to ponoć straszny ból , oby Ci szybko przeszło .

Malutka Zosia - śliczna! 😍Zdrówka zycze i wierze, ze będzie dobrze 😘

Dziś nocka z tych gorszych, rano ledwo ciepła wstałam ale jak pocałowałam te smrodki to od razu dostałam wigoru.
Robi rzadko kupkę, była co 3 dni a dziś już będzie 5 i nic, chyba dam wieczorem czopek.
Ilovesummer a jak u was przy kp z kupkami, bo piszą że nawet do 7 dni norma.Zobacz załącznik 1233058
Cudowne smrodki 😍😍

Kochane, chciałabym zrobić kilka badań , tylko zupełnie nie pamietam jak one się nazywają. O co prosić w przychodni. Chodzi mi o badanie krwi to co wykrywa czy są problemy z tarczyca i to na krzepliwość ( chyba) , mam zapisany acard ale może trzeba cos więcej wiec chciałabym to badanie - nie wiem jak się nazywa 🙄 i to , które stwierdza jaki rodzaj kwasu foliowego brać .
Prosze , oświećcie mnie ,co do tych nazw.
I jeszcze jedno, wiem , ze muszę brać 5mg kwasu foliowego. Jak go brać jeśli bierze się tez witaminy „przedciazowe” i tam tez jest kwas - nie za dużo go wtedy? Jakie witaminy bierzecie/braliście? Jeśli nie wie się nic o żadnych mutacjach , to i tak lepiej jest brać metylowany kwas tak w razie co? Czy on wyłącznie jeśli ktoś ma te mutacje?
Przepraszam, ze tak zawile napisałam ale liczę, ze rozszyfrujecie 🥴😊
 
reklama
@Kasiulek 77 dzięki za te słowa, niestety takie jest życie. Nikt nam nie powiedział, że będzie łatwe, proste i przyjemne. Ma dużo kretych dróg, z których trzeba jakoś wyjść obronną ręką 😉

Cieszę się, że Twoja Zosia rośnie jak na drożdżach, ucałuj Ją od forumowej ciotki 😘😍
Cześć kochane 😍ileż tu dobrych wieści, ale i też smutnych, bardzo mi przykro dziewczyny 😔sama przeżyłam 2 straty i znam ten ból.
@znadziejami ty tutaj tak długo jesteś , nie udawało się potem odpuściłaś, udało się i niestety... kochana jedynym pocieszeniem niech będzie to że wbrew lekarzom udało Ci się zajść w ciążę, czyli że jeszcze jest szansa ❤️
Nie poddawajcie się dziewczyny, nadzieja umiera ostatnia.
 
Dziś nocka z tych gorszych, rano ledwo ciepła wstałam ale jak pocałowałam te smrodki to od razu dostałam wigoru.
Robi rzadko kupkę, była co 3 dni a dziś już będzie 5 i nic, chyba dam wieczorem czopek.
Ilovesummer a jak u was przy kp z kupkami, bo piszą że nawet do 7 dni norma.Zobacz załącznik 1233058
Śliczne 😍 tylko całować 😉
 
Oj bidulo, moja mama miała rwę i to ponoć straszny ból , oby Ci szybko przeszło .

Malutka Zosia - śliczna! 😍Zdrówka zycze i wierze, ze będzie dobrze 😘


Cudowne smrodki 😍😍

Kochane, chciałabym zrobić kilka badań , tylko zupełnie nie pamietam jak one się nazywają. O co prosić w przychodni. Chodzi mi o badanie krwi to co wykrywa czy są problemy z tarczyca i to na krzepliwość ( chyba) , mam zapisany acard ale może trzeba cos więcej wiec chciałabym to badanie - nie wiem jak się nazywa 🙄 i to , które stwierdza jaki rodzaj kwasu foliowego brać .
Prosze , oświećcie mnie ,co do tych nazw.
I jeszcze jedno, wiem , ze muszę brać 5mg kwasu foliowego. Jak go brać jeśli bierze się tez witaminy „przedciazowe” i tam tez jest kwas - nie za dużo go wtedy? Jakie witaminy bierzecie/braliście? Jeśli nie wie się nic o żadnych mutacjach , to i tak lepiej jest brać metylowany kwas tak w razie co? Czy on wyłącznie jeśli ktoś ma te mutacje?
Przepraszam, ze tak zawile napisałam ale liczę, ze rozszyfrujecie 🥴😊
Tarczyca tsh
I trombofilia na krzepliwośc ale czy są osobne jakieś nie wiem ja cały pakiet zrobiłam. Wyszły mi mutacje. Jutro idę z wynikami do ginekolog i napiszę Ci co mi zlecił.
 
Oj bidulo, moja mama miała rwę i to ponoć straszny ból , oby Ci szybko przeszło .

Malutka Zosia - śliczna! [emoji7]Zdrówka zycze i wierze, ze będzie dobrze [emoji8]


Cudowne smrodki [emoji7][emoji7]

Kochane, chciałabym zrobić kilka badań , tylko zupełnie nie pamietam jak one się nazywają. O co prosić w przychodni. Chodzi mi o badanie krwi to co wykrywa czy są problemy z tarczyca i to na krzepliwość ( chyba) , mam zapisany acard ale może trzeba cos więcej wiec chciałabym to badanie - nie wiem jak się nazywa [emoji849] i to , które stwierdza jaki rodzaj kwasu foliowego brać .
Prosze , oświećcie mnie ,co do tych nazw.
I jeszcze jedno, wiem , ze muszę brać 5mg kwasu foliowego. Jak go brać jeśli bierze się tez witaminy „przedciazowe” i tam tez jest kwas - nie za dużo go wtedy? Jakie witaminy bierzecie/braliście? Jeśli nie wie się nic o żadnych mutacjach , to i tak lepiej jest brać metylowany kwas tak w razie co? Czy on wyłącznie jeśli ktoś ma te mutacje?
Przepraszam, ze tak zawile napisałam ale liczę, ze rozszyfrujecie [emoji3061][emoji4]
Kwas foliowy przed ciąża bierze się w dawce 0,4 mg, powinno się tak brać cały czas profilaktycznye. Jeżeli jest obciążenie genetyczne to bierze się 4 mg.
 
Kwas foliowy przed ciąża bierze się w dawce 0,4 mg, powinno się tak brać cały czas profilaktycznye. Jeżeli jest obciążenie genetyczne to bierze się 4 mg.
Tak, ja wiem, ze standardowo zaleca się 0,4 mg kwasu foliowego i tyle jest go w większości suplementów . Z tym, ze mi gin przypisała 5 mg . I teraz nie wiem czy to 5 mg plus to 0,4 z suplementów to już nie przesada
 
Tak, ja wiem, ze standardowo zaleca się 0,4 mg kwasu foliowego i tyle jest go w większości suplementów . Z tym, ze mi gin przypisała 5 mg . I teraz nie wiem czy to 5 mg plus to 0,4 z suplementów to już nie przesada
Mi moj ginekolog też zapisal kwas 5mg profilaktycznie ze wzgledu na wiek i dodatkowo byla mala dawka z witamin. W sumie brałam 5,8 ( 0,8 Z witamin)🙂
Tarczyca tsh
I trombofilia na krzepliwośc ale czy są osobne jakieś nie wiem ja cały pakiet zrobiłam. Wyszły mi mutacje. Jutro idę z wynikami do ginekolog i napiszę Ci co mi zlecił.
Katrinka ja też z niecierpliwością czekam co Tobie powie ginekolog. Ja mam wizytę dopiero 17.02 no chyba że wcześniej dostanę pierwszą @ po zabiegu 😉
 
reklama
Mi moj ginekolog też zapisal kwas 5mg profilaktycznie ze wzgledu na wiek i dodatkowo byla mala dawka z witamin. W sumie brałam 5,8 ( 0,8 Z witamin)🙂

Katrinka ja też z niecierpliwością czekam co Tobie powie ginekolog. Ja mam wizytę dopiero 17.02 no chyba że wcześniej dostanę pierwszą @ po zabiegu 😉
Hymmmm, no chyba nie zaszkodzi ta ilość kwasu , w sumie nie bardzo jest jak ten dodatkowy ominąć , bo jest on w większości witamin
 
Do góry