reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja 42 skończyłam we wrześniu, tak więc jak wszystko będzie dobrze, to urodzę w wieku ponad 42 i pół [emoji6]
I tak wygrałam [emoji848] [emoji28]chyba mnie nikt nie przebije, mam 44 [emoji14] strasznie się tym przejmowałam, do porządku przywoływała mnie zaprzyjazniona lekarka która urodziła na 43 jak to mówiła" cud ostatniego jajeczka" i mówiła, że przed nami jest życie i piękne chwile a kobiety które w tym wieku są już babciami często uważają ,że wszystko co najlepsze już za nimi.
Teraz, kiedy patrzę w te cudowne granatowe oczka mam gdzieś mój pesel, wiem że jestem najważniejszą i najkochanszą osobą dla kruszyny, haha nawet w krzyżach mnie przestało boleć [emoji1787]
 
Wow, Teredka, a myślałam, że ja tu najstarsza 😁 no to widzę, że tu naprawdę "sami swoi", chociaż na wątku miesięcznym też jest miło 🙂
 
I tak wygrałam [emoji848] [emoji28]chyba mnie nikt nie przebije, mam 44 [emoji14] strasznie się tym przejmowałam, do porządku przywoływała mnie zaprzyjazniona lekarka która urodziła na 43 jak to mówiła" cud ostatniego jajeczka" i mówiła, że przed nami jest życie i piękne chwile a kobiety które w tym wieku są już babciami często uważają ,że wszystko co najlepsze już za nimi.
Teraz, kiedy patrzę w te cudowne granatowe oczka mam gdzieś mój pesel, wiem że jestem najważniejszą i najkochanszą osobą dla kruszyny, haha nawet w krzyżach mnie przestało boleć [emoji1787]
Hmmmmm to chyba mnie nie przebijecie
 
reklama
Do góry