reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć Dziewczyny, chętnie bym do Was dołączyła :)
41 lat, termin mam na 4 marca, w domu 5letnia Córuchna.
Dzisiaj miałam amniopunkcję, trafiłam na super lekarza. I faktycznie, tak jak ilovesummer powiedziała, usłyszałam,że jak usg jest prawidłowe to powinno wszystko być OK.
Tego się trzymam ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, chętnie bym do Was dołączyła :)
41 lat, termin mam na 4 marca, w domu 5letnia Córuchna.
Dzisiaj miałam amniopunkcję, trafiłam na super lekarza. I faktycznie, tak jak ilovesummer powiedziała, usłyszałam,że jak usg jest prawidłowe to powinno wszystko być OK.
Tego się trzymam ;)
Cześć Tanita, trzymam kciuki za wynik. Wiesz że po amnio trzeba się tydzień oszczędzać a najlepiej trzy dni leżeć. Czasem lekarz nie mówi, uważaj na siebie.
 
Margaret80 - witaj i dzięki za słowa otuchy.
Zastanawiam się na amnio jak mi zaproponują...
Cześć Dziewczyny, chętnie bym do Was dołączyła :)
41 lat, termin mam na 4 marca, w domu 5letnia Córuchna.
Dzisiaj miałam amniopunkcję, trafiłam na super lekarza. I faktycznie, tak jak ilovesummer powiedziała, usłyszałam,że jak usg jest prawidłowe to powinno wszystko być OK.
Tego się trzymam ;)
Witaj😍
Ja mam termin na 14 marca, ale szczerze to nie wiem jak dotrwam. U Ciebie wskazanie do amnio było przy jaki ryzyku? Pytam bo zastanawiam się nad tą decyzją...
Ilovesummer, Teredka dzięki za wsparcie. Czuje że będzie dobrze🥰 ale wiecie jak to jest z tylu głowy.
Ja mam 10cio latkę i 7mio latka, których odbieram ze szkoły a tak mam luz..., tylko dom na głowie i mąż liczy się jako trzecie dziecko🤪
 
Netka witaj, to supeeer😀
Ogólnie się cieszę, że na Was trafiłam, takie psychiczne wsparcie, że nie jestem jedyna "w tym wieku" i w ciąży
Witaj jesteś w dobrym miejscu😘 dobrze mieć ten 40stkowy team🥰 choć ja się nie czuje na ten wiek... mąż zapytał się ostatnio jak się czuje po męsku czyli jak tam matka a raz wypalił z babcią to myślałam że zaszczele😬
 
Ja dzisiaj byłam na USG. 12 tydzień. Wszystko z dzidzią dobrze :-) ale doktor wypatrzył dość dużą torbiel w pępowinie... Póki co trzeba obserwować, może się wchłonie... Oby... Dodatkowo męczy mnie znowu kółka nerkową już drugi taki atak. Doktor zaproponował Monural. Antybiotyk, choć różnie o nim piszą, że niby się nie powinno. Konsowałam się też telefonicznie z inną lekarką to ona z kolei przepisała Furagine i urosept. W ulotce jak byk pisze że Furagina zakazana w pierwszym trymestrze. Już nie wiem co mam brać :-)
Termin mi dzisiaj się pokazał na USG 7 kwietnia :-) już będę po 42 urodzinach 🙈
 
reklama
Margaret80 - witaj i dzięki za słowa otuchy.
Zastanawiam się na amnio jak mi zaproponują...

Witaj😍
Ja mam termin na 14 marca, ale szczerze to nie wiem jak dotrwam. U Ciebie wskazanie do amnio było przy jaki ryzyku? Pytam bo zastanawiam się nad tą decyzją...
Ilovesummer, Teredka dzięki za wsparcie. Czuje że będzie dobrze🥰 ale wiecie jak to jest z tylu głowy.
Ja mam 10cio latkę i 7mio latka, których odbieram ze szkoły a tak mam luz..., tylko dom na głowie i mąż liczy się jako trzecie dziecko🤪
Witaj Pulp ☺
PAPPA 1,31 0,229MoM
 
Do góry