reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Niestety nie mam gdzie wyżebrać 3 tyś tym bardziej, że długo długo nie miałabym jak oddać...
Dziewczyny, skończmy już proszę temat płatnych badań. Dołuje mnie to tylko. A twierdzenie, że mogę sprzedać tv czy auto jest wg mnie trochę nie na miejscu. Dzięki za doradzanie, dodam, że łatwo lub najłatwiej jest być po drugiej stronie.
Dam wam znać po wynikach amiopunkcji co wyszło. Ale po dzisiejszej rozmowie z panią genetyk nie mam dobrego nastawienia...
Powodzenia w staraniach!
Chciałaś znać naszą opinię. Poprosiłaś o nią, więc nie powinnaś się złościć, że mamy inne zdanie niż Ty. Staramy Ci się pomóc, doradzić, najlepiej jak umiemy. Opierając się na doświadczeniach własnych i innych dziewczyn z forum. Staramy się przekazać naszą wiedzę żeby ustrzec przed błędami. W najlepszej wierze. Z serca. Bo dziecko jest cudem. Każde. Nie tylko to które nosimy pod sercem. I jeśli coś złego przytrafia się jakiemukolwiek maluszkowi to cierpimy wszystkie. Bo każda z nas tutaj, dmucha na zimne. Bo wiemy to co wiemy. Bo każda z nas ma swoją historię. Jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać. Żeby się wspierać. I mówić prawdę. Zgodnie z naszym sumieniem. I tyle. I każda z nas powie Ci że amnio to ogromne ryzyko. Często niepotrzebne. Tyle. Decyzja jest Twoja. Ale nie będziemy Cię oszukiwać. Kropka.
 
reklama
Niestety nie mam gdzie wyżebrać 3 tyś tym bardziej, że długo długo nie miałabym jak oddać...
Dziewczyny, skończmy już proszę temat płatnych badań. Dołuje mnie to tylko. A twierdzenie, że mogę sprzedać tv czy auto jest wg mnie trochę nie na miejscu. Dzięki za doradzanie, dodam, że łatwo lub najłatwiej jest być po drugiej stronie.
Dam wam znać po wynikach amiopunkcji co wyszło. Ale po dzisiejszej rozmowie z panią genetyk nie mam dobrego nastawienia...
Powodzenia w staraniach!
Nie 3 a dokladnie 2397zl [emoji6]
To przykre ze kobieta musi stawać w obliczu wyboru - kasa/zycie dziecka.
Bo prawda jest taka ze zbyt wiele dzieci przez amino nie przyszło na świat.. zdrowych dzieci !!!
 
Nie 3 a dokladnie 2397zl [emoji6]
To przykre ze kobieta musi stawać w obliczu wyboru - kasa/zycie dziecka.
Bo prawda jest taka ze zbyt wiele dzieci przez amino nie przyszło na świat.. zdrowych dzieci !!!
2350 + potem w razie złego wyniki amnio 650...
Niestety takie realia... Nie mam innej możliwości.
 
2350 + potem w razie złego wyniki amnio 650...
Niestety takie realia... Nie mam innej możliwości.

Ale czy amino nie jest refundowane?? Wiesz my tu wszystkie chcemy dobrze dla ciebie i malucha. Mi lekarz kiedy już byłam z bólami w szpitalu widząc testy papa stwierdził chore dziecko organizm odrzuca a mógł chujek ratować nie słuchał ze wynik w każdej chwili będzie.. moje dziecko było zdrowe i wiem ze mogli uratować ...
 
reklama
Ale czy amino nie jest refundowane?? Wiesz my tu wszystkie chcemy dobrze dla ciebie i malucha. Mi lekarz kiedy już byłam z bólami w szpitalu widząc testy papa stwierdził chore dziecko organizm odrzuca a mógł chujek ratować nie słuchał ze wynik w każdej chwili będzie.. moje dziecko było zdrowe i wiem ze mogli uratować ...
Jest refundowane. 650 to koszt przyspieszonej analizy 3 układów chromosomów+ płeć. Wyniki po paru dniach. Na wynik pełnej amnio czeka się do 5 tyg. Przynajmniej tak mi powiedziano.
 
Do góry