reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Byłam w piątek zaraz po upadku i niby złamania nie było nogę oglądałam lodem plus altacet a tu zero poprawy krwiak jest noga bania opuchnięta i boli kurde:(
Ja kiedyś gralam w klapkach w piłkę i niechcący kopnął mnie w duży palec ,przeswietlenie nic nie wykazało .Spuchniete było strasznie ,strasznie długo.Stosowalam różne domowe sposoby .Chyba trwało to pół roku.Sama z tego wszystkiego zaczęłam kulec i poszłam prywatnie na rehabilitację ,by to rozruszać z tego bólu to wszystko zrobiło się sztywne.Więc takie niby stłuczenia ,a też dają popalić.Teraz mi się przypomniało jak były upały lipiec,a ja to zrobiłam w maju to jadąc samochodem wpadalam do domu by w zimnej wodzie to schłodzić całą była zapalona brr strach było patrzeć
 
reklama
Byłam w piątek zaraz po upadku i niby złamania nie było nogę oglądałam lodem plus altacet a tu zero poprawy krwiak jest noga bania opuchnięta i boli kurde:(
Daj znac co i jak po lekarzu no i koniecznie powiedz ze mozesz byc w ciazy. Zeby nie dali ci lekow których nie powinnaś brac
 
Wogole mówię im ze mogę być w ciąży ale za wcześnie na test to mi robią betę kuzwa wynik Będzie wiadomo ujemny fałszywy zreszta i czekam 1h20 min na wynik a to ze boli to nic ... bo pani od rtg chce wynik bety a i tak każe jej zasłonić brzuch matko jakie słabe podejście maja a wysłuchanie pacjenta to wogole bez sensu bo nie słuchają :(
 
Ja już z bólu mam
Wzdęcia gazy słabo mi ach mam dosyć ... a ty nie trać nadzieje bo nigdy nic nie wiadomo kochana [emoji3590][emoji3590]
Eeee tam tym razem sie nie ludze. Choc nadzieja wiesz jak jest umiera ostatnia [emoji41] ale to bylaby 4 ciaza z pierwszego cyklu staran w ciagu 8 miesiecy .. cud nad cudy bylby ...
 
Babydust, kiedyś koleżanka opowiadała mi, że jej ciocia zachodziła w ciążę jak tylko usiadła na wujka piżamie ;) Może Ty też tak masz ;)
 
Babydust, kiedyś koleżanka opowiadała mi, że jej ciocia zachodziła w ciążę jak tylko usiadła na wujka piżamie ;) Może Ty też tak masz ;)
[emoji1787][emoji1787] niezle.
I to w wieku 41 lat prawie. Ja mysle ze po ostatnich wydarzeniach i lekach co mam cos moglo mi sie poprzestawiac i juz tak latwo nie bedzie [emoji21]
 
reklama
Do góry