reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
U mnie też na 100% chłopiec . Właśnie wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok. Młody rośnie, ja czuję się dobrze. Niestety u nas ostatnio było smutno, bo teść przegrał walkę z nowotworem. Ale życie toczy się dalej
i mamy swój mały cud :)
Świetnie że mały cud dobrze się rozwija :biggrin2: Przykro mi że rodzina poniosła stratę..
 
U mnie też na 100% chłopiec . Właśnie wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok. Młody rośnie, ja czuję się dobrze. Niestety u nas ostatnio było smutno, bo teść przegrał walkę z nowotworem. Ale życie toczy się dalej
i mamy swój mały cud :)
Wyrazy wspolczucia
 
Stopy chyba za duzo chodze I schody ,a to dopiero pietnasty tydzien .Zawsze dużo byłam w ruchu i jestem zdziwiona .Ma któraś też tak?
 
reklama
Ja dzisiaj byłam w szpitalu na Karowej w Warszawie ze skierowaniem do poradni diabetologicznej. Wszystko trwało od 8 do 14, całkowita strata czasu. Jakby ktoś tam się wybierał to mogę opisać jak to wygląda. Teraz szukałabym innego miejsca, ehh
Jedyny plus , że dostałam glukometr ;)
 
Do góry