reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wow to jest szansa na bliźniaki :biggrin2: trzymam kciuki:tak:
Oj mi jedno wystarczy :) tak mnie boli dziś lewy jajnik kurczę powiem ze czuje jak by miał wybuchnąć plus dziwne są piersi tak mi coś co jakiś czas dziwnie zarwie sutki takie wrażliwe nie wiem ale jajnik boli i dość promieniuje troszkę ... nie wiem czy to znak owulacji czy coś gorszego ??
 
Gdzies czytalam wypowiedz poloznika ze szpitala ze na 10 porodow ostatnio 8 to chlopcy :O :O
gdzie te dziewczynki :D
 
Starajcie się:)tym bardziej ze później zaczeliscie...jak macie warunki to Tymabrdziej miedzy moimi dziewczynami jest różnica 2lata 5miesiecy i 6dni:)
 
Gdzies czytalam wypowiedz poloznika ze szpitala ze na 10 porodow ostatnio 8 to chlopcy :O :O
gdzie te dziewczynki :D
U mnie też na 100% chłopiec . Właśnie wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok. Młody rośnie, ja czuję się dobrze. Niestety u nas ostatnio było smutno, bo teść przegrał walkę z nowotworem. Ale życie toczy się dalej
i mamy swój mały cud :)
 
reklama
5 tydzień
emoji41.png

10 miesięcy od odstawiwnia tabletek antykoncepcyjnych- pozniej 6 mcy walka o okres, cykle, clo, dupho, kwas, witaminy, monity itp.
Ostatnie 3 miesiace odpusciłam wszystko..
I załapalo juz w nastepnym cyklu od "poddania się"
Czyli standard. Udaje się jak odpuszczamy
 
Do góry