reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ty jesteś z Trójmiasta? Ja tez :) my byłyśmy teraz w copernikusie w szpitalu i dostałam skierowanie do Akademi do poradni .. i tez już 2 dzień diety.
O proszę [emoji123]trojmiasto gora [emoji1787]Rezerwowalam wizyte w akademii na poczatku kwietnia i na wrzesien dopiero. Cora dzielnie od 6 tyg na diecie tylko buntuje sie na warzywa ze w takiej ilosci
 
O proszę [emoji123]trojmiasto gora [emoji1787]Rezerwowalam wizyte w akademii na poczatku kwietnia i na wrzesien dopiero. Cora dzielnie od 6 tyg na diecie tylko buntuje sie na warzywa ze w takiej ilosci
Haha moja uwielbia warzywa ale nie każde może ... dostałam w szpitalu przykładowa dietę ale wybiorę się teraz do dietetyka tylko muszę poszukać dobrego po szkole medycznej najlepiej :) i będziemy walczyć mogła by pogoda trochę się zmienić żeby trochę ruchu miała więcej . A ile twoje córcia ma lat? Moja 10 to najmłodsza.
 
Dziewczyny tu ostatnio taki baby boom że musi Wam się się udać :tak: trzymam kciuki:biggrin2:
Marzenia dają mi siłę do walki z codziennością.
Jednak nie każdemu jest pisane bycie mamą po 40stce. Próbuje to zaakceptować, ale co będę ukrywać - jest ciężko.
Pozdrowienia dla Was wszystkich starających się i szczęśliwych zafasolkowanych ;)
 
Marzenia dają mi siłę do walki z codziennością.
Jednak nie każdemu jest pisane bycie mamą po 40stce. Próbuje to zaakceptować, ale co będę ukrywać - jest ciężko.
Pozdrowienia dla Was wszystkich starających się i szczęśliwych zafasolkowanych ;)
Tak bym chciała by Tobie się udało no i reszcie też oczywiście
 
reklama
Witajcie [emoji173]
A tak około czterdziestki kobitke przygarniecie?
Juz kiedys u was pisałam jak sie starałam. Teraz zaskoczyło, wiec jak w temacie :D
Ps. Wkupne ciasto -> [emoji512][emoji39]
 
Do góry