reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jaka to ja mowe wczoraj rzucilam ,a dzis sie juz nakrecilam.Masakra.Dopiero mam w srode wizyte I juz czy wszystko ok .No I jak tak pomysle nie czuje sie ciazowo (ktos kto ma wymioty to pomysli ta niech sie cieszy ),a jednak dziewczyny taki moj urok .Sprobuje zadzwonic to takiego innego I tak myslalam z dwa tygodnie temu zrobic ,no ale kto przypuszczał że to czekanie jest takie okropne
 
reklama
Jaka to ja mowe wczoraj rzucilam ,a dzis sie juz nakrecilam.Masakra.Dopiero mam w srode wizyte I juz czy wszystko ok .No I jak tak pomysle nie czuje sie ciazowo (ktos kto ma wymioty to pomysli ta niech sie cieszy ),a jednak dziewczyny taki moj urok .Sprobuje zadzwonic to takiego innego I tak myslalam z dwa tygodnie temu zrobic ,no ale kto przypuszczał że to czekanie jest takie okropne
Kochana doskonale Cię rozumiem ,wcale wam się dziewczyny nie dziwię ,znam te leki i obawy ,ja od 27 DC czyli od pozytywnego testu biegałam do gin co tydzień !:oops: kładąc się do USG schodziłam na zawał czy serduszko bije ,ona jak mnie tylko widziała to sama zestresowana była :)i zanim ja coś zobaczyłam na USG to już mówiła że jest ok serduszko pięknie bije ,po genetycznym chodziłam już co 2 tyg ,po połówkowym co 3 ,bo już spokojniejsza byłam ,a teraz znowu się nakrecam żeby nic się wcześniej nie wydarzyło bo coraz częściej mnie skurcze łapią ,czasem boli brzuch jak na okres i napina sie mocno ,no i mam przodujące łożysko ,więc ciągle coś będzie nam spędzać sen z powiek ale wierzę że będzie dobrze u nas wszystkich :)u mnie 30 tydzień leci
 
Jaka to ja mowe wczoraj rzucilam ,a dzis sie juz nakrecilam.Masakra.Dopiero mam w srode wizyte I juz czy wszystko ok .No I jak tak pomysle nie czuje sie ciazowo (ktos kto ma wymioty to pomysli ta niech sie cieszy ),a jednak dziewczyny taki moj urok .Sprobuje zadzwonic to takiego innego I tak myslalam z dwa tygodnie temu zrobic ,no ale kto przypuszczał że to czekanie jest takie okropne
Ja też nie mam wymiotów, a nakręcamy się jak wariatki
 
Kochana doskonale Cię rozumiem ,wcale wam się dziewczyny nie dziwię ,znam te leki i obawy ,ja od 27 DC czyli od pozytywnego testu biegałam do gin co tydzień !:oops: kładąc się do USG schodziłam na zawał czy serduszko bije ,ona jak mnie tylko widziała to sama zestresowana była :)i zanim ja coś zobaczyłam na USG to już mówiła że jest ok serduszko pięknie bije ,po genetycznym chodziłam już co 2 tyg ,po połówkowym co 3 ,bo już spokojniejsza byłam ,a teraz znowu się nakrecam żeby nic się wcześniej nie wydarzyło bo coraz częściej mnie skurcze łapią ,czasem boli brzuch jak na okres i napina sie mocno ,no i mam przodujące łożysko ,więc ciągle coś będzie nam spędzać sen z powiek ale wierzę że będzie dobrze u nas wszystkich :)u mnie 30 tydzień leci
Super, obyśmy wszystkie doczekały się maleństw.
 
Ehhh Kochane a ja znow w kropce.... termin @ mina 3 dni temu...ani jej widu ani słychu...testy znow negatywne....normalnie chyba oszaleje...czy to mozliwe ze po progesteronie @ spoznia sie ? brałam go 10 dni tak jak powinnam ,wiec na moje juz powinna @ przyjsc ..
 
Ehhh Kochane a ja znow w kropce.... termin @ mina 3 dni temu...ani jej widu ani słychu...testy znow negatywne....normalnie chyba oszaleje...czy to mozliwe ze po progesteronie @ spoznia sie ? brałam go 10 dni tak jak powinnam ,wiec na moje juz powinna @ przyjsc ..
Ty to masz ,nie martw się do nakrecania jest nas więcej
 
Ah Kochane wczesniej pisalam ze @ sie spoznia,ale przyszla nagle jak z siłą wodospadu....niby sie ciesze bo po progesteronie jesli bym @ nie dostala to chyba lipa...tak czytałam...ale kurna znow to samo...
Kobietki która mogłaby mi załatwic u gina clomid? wiem...prosilam o progesteron i go mam ale cos czuje ze moje jajeczka sa albo za słabe albo cos z nimi niedołęznoie nie tak....badania męza sa super co mnie dziwi bo ostatnio bylo tylko 12 procent plemnikow zdolnych a tym razem az 88 procen...oczywiscie caly czas go suplementuje ale naprawde jestem zdziwiona bo po 3 miesiacach kolejne badanie a tu szok pozytywny....
Oczywiscie zapłace i za checi i za ten lek i za przesyłke....niestety u mnie Gp mi tego nie zapisze bo jestem według nich juz za stara na dziecko a wiem ze to dla mnie ostatecznosc...jesli ktokolwiek moze mi pomoc to naprawde jestem w stanie zrobic wszystko.....
 
No i jest wynik 2 z kawałkiem , 12 dni po , niby tydzień do okresu , nie wiem czy już nie ma szans , czy jeszcze powtarzac betę ? Pewnie chciałabym wierzyć że jeszcze coś się zmieni ale czy to realne?
Ściskam Was serdecznie , smutno mi , ciężka ta droga , wiem nie tylko ja nią podąźam
 
reklama
No i jest wynik 2 z kawałkiem , 12 dni po , niby tydzień do okresu , nie wiem czy już nie ma szans , czy jeszcze powtarzac betę ? Pewnie chciałabym wierzyć że jeszcze coś się zmieni ale czy to realne?
Ściskam Was serdecznie , smutno mi , ciężka ta droga , wiem nie tylko ja nią podąźam
gaska jestes 12 dni po owulacji i masz tydzien do okresu ? czy cos zle zinterpretowalam ? bo wynikaloby ze masz baardzo dluga faze lutealna .. bo jak 12 dni po owulacji to szanse malutkie :( ale jesli jestes 12 dni po przytulankach ale jesszcze tydzien do okresu to szanse jak najbardziej
mi 8dpo wyszlo <0,01 a 11dpo 15,9 :)
 
Do góry