reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dobrze pamietasz[emoji8]u nas ok. Antoś ma już rok ale niestety do chodzenia jeszcze mu się nie śpieszy. Zrobi dwa kroczki i zaraz się łapie...On z tych ostrożniackich[emoji38] Wagę ma zacna, bo 12kg mu stuknęło. Śmiejemy się z mężem, że tyłek ciężki.
Wyczekujemy teraz z utęsknieniem wiosny i spacerów na słoneczku, bo jak jeszcze kilka tygodni przyjdzie mi funkcjonować w tej szarzyznie za oknem to popadne chyba w stan depresyjny[emoji23]jak u Was? Pozdrawiamy

Moj 9 msc , 11kg tez je i spi tylko[emoji175][emoji123]
 
Te pokarmówki to okropieństwo. Mój siostrzeniec miał na pomidory i banany, które niby nie uczulają. Dziś chłopak ma 12 lat ale z tego wyrósł. U nas jadł sos pomidorowy i pił sok gdzie w składzie był banan ale nic mu nie było więc na mojw oko alergia dawno zażegnana.Choć moja siostra nadal mu tego nie podaje i wmawia sobie, że dzieciak ma nadal alergie. Moją córkę kiedyś wysypywało po orzeszkach.
Mam nadzieje, ze i u Was za jakiś czas przejdzie. Choc moim niby uczula. Jeszcze mojemu maluchowi nie podawałam i jeszcze przez jakiś czas się wstrzymam.
Co do nawijania po chyba chińsku to tez czasami puści takie przemowy zwłaszcza po przebudzeniu. Małe gadułki.

U nas franio je wszystko , orzeszkow jezcze nie;), nicole wszystko orzeszki tez;), co do mowy ma 2l ale nie mowi zdan tylkp slowa ale dzwiekonasladowe w 3 jezykach
Dr mowi ze Moze byc pozniej bo slyszy 3 jezyki za dnia
 
U nas franio je wszystko , orzeszkow jezcze nie;), nicole wszystko orzeszki tez;), co do mowy ma 2l ale nie mowi zdan tylkp slowa ale dzwiekonasladowe w 3 jezykach
Dr mowi ze Moze byc pozniej bo slyszy 3 jezyki za dnia
Na studiach wpajali nam, że dla rozwoju mowy u dziecka nie jest dobre kiedy do trzeciego roku życia miesza się więcej niż jeden język.
 
Gratuluję wszystkim , które osiągnęły sukces w walce o dziecko. Nie zagladalam na to forum , jakiś czas musiałam oczyścić myśli. Ja wysokie nk, brak ciąży od 20 lat , ta pierwsza tez była felerna - pozamaciczna. Nie mam dzieci , chęć posiadania jest ogromna jednak szanse zerowe. Trudno było się pogodzić ze jedyna szansa to kd. Może za późno się za to wszystko wzięłam .2 invitra nieudane , zarodki nie rozwinęły się do 5 doby . Nie wiem czy się uda ....Nie wiem jak to być w ciąży , może troszkę jestem sfrustrowana , zmeczona jednak wiem ze jak nie teraz to nigdy.

Ciezki u was problem? Moja pierwsza corka jest z ivf
 
Nie żartuj. Przecież wiedza o tym czy łożysko jest i jak długo bedzie wydolne to cholernie ważna informacja. A to wiadomo tylko z testu Pappa. W poprzedniej ciąży też robiłam i donosilam. A 10 lat wcześniej właśnie z powodu łożyska poród w 30 tygodniu. Nikomu nie życzę....

U mine tez lozysko przodujace centralnie I porod 35 a drugi super 39 tc
 
reklama
Do góry